Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nekem sajnos eléggé nagy az...

Nekem sajnos eléggé nagy az orrom, de piercinget régóta nagyon szeretnék. Melyik a beválallhatóbb a medusa vagy a septum? 19L

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 22:23
 1/8 opened paradise ***** válasza:

A medusa az nem orrban van. És szerintem nem is olyan szép,de ez egyéni vélemény.

Nagyon nagyon keveseknek áll jól.

2016. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem orrban van, de azert elegge kihangsulyozza, ezert kerdeztem :)
2016. jan. 26. 00:46
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ez inkább az ajkaktól is függ.

Mondjuk én alapjáraton csak a septumot mondanám.

2016. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, persze ha fel akarod hívni a figyelmet a nagy orrodra akkor bármelyik jó. De később úgyis kiveszed mert látni fogod hogy nem előnyös. Sok értelme nincs.
2016. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
a septum alapból is kibas tott undorító és gáz, mostanában meg még tucat is lett, szerintem szörnyű. nekem mondjuk a medusa sem tetszik, akkor inkább már egy sima orrkarika..
2016. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) igen tudom hogy a septumbol mostanaban eleg sok van :/ ezert gondolkodtam a medusan..csak felek hogy az is folhivna a figyelmet az orromra :/ az orr karikaval szinten megint az a baj, hogy alapbol az orromba van es akkor mindenki oda figyel :/ kozvetlenul nem szeretnem pont oda :/
2016. jan. 26. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:

ha szép karakteres valami az arcodon(szem,szemöldök,ajkak,bármi),akkor nyugodtan válaszd bármelyiket!


csak azért,mert nagynak tartod az orrod,még nem biztos egyik v másik rosszul állna :) azt válaszd amelyik igazán tetszik magadon!!! meg a piercinges véleményét is vedd majd figyelembe :)


mindegyikből már olyan sok fajta létezik,h szerintem akár mind a kettőből találnál olyan ékszert ami szép lenne rajtad :)

2016. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso, nagyon nagyon koszonom a valaszodat! Ezaltal megcsillant bennem a remeny! :')
2016. jan. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!