Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orrkarikát vagy septumot...

:] kérdése:

Orrkarikát vagy septumot szeretnék, de sajnos orrvérzős vagyok. Ez mennyire befolyásolja hogy a piercing-től is vérezhet?

Figyelt kérdés
Voltam már vele dokinál, sajnos nem lehet elsütni mert túl sok hajszál erem van ami mindig elpattan. Esetleg ha erre is tudtok valami megoldást azért hálás lennék! :) Köszönöm

2015. júl. 20. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szúrás nélkülihez mit szólsz?
2015. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mivel szerintem nem jár erre olyan aki azonos helyzetben van bátorkodom válaszolni.


Ha begyógyul és közben nem lesz fertőzés akkor szerintem nem lesz tőle gyakoribb az orrvérzésed, viszont biztosan nehezebb kezelni.


Az orr körül egyébként van egy elég veszélyes rész, ahol a vér közvetlenül az agyba áramlik és kis fertőzés is halálos lehet. Erről nem sokan tudnak és nem is gyakori, hogy ilyen történik, de jobb ha tudod.

[link]


Ha kifigyeled, hogy hol szokott vérezni akkor a maradék helyre még tehetsz szerintem.

Nézd meg a high nostrilt is, szerintem tök aranyos:

[link]

Vagy esetleg bridge. :)

2015. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!