Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem kényelmetlen az orrpiercing?

Nem kényelmetlen az orrpiercing?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta hogy legyen-e de mindig megijedek hogy mi van ha fájni fog? Hogy lehet úgy orrot fújni ha benne van?

Egy kis kőre (vagy nem tudom hogy hívják) gondoltam nem karikára de nem tudom hogy mennyi viselném el. Nem érezni hogy ott van?

Ha megcsinálom és megunom vagy nem tetszik vagy valami ilyesmi akkor beforr? Vagy ha mondjuk egy évre vagy kettőre bent hagyom de aztán ki akarom venni úgy hogy ne legyen többé akkor beforr ennyi idő után vagy egy lyuk lesz az orromon?

Bocsánat ha nagyon hülye kérdéseket tettem fel csak nem szeretném úgy hogy nem tudom róla amit szeretnék.



2016. jan. 30. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha olyan kellemes érzés lenne akkor mindeni csinálgatná magának, szóval mikor berakják az igen, fáj.

2. Ugyanúgy lehet orrot fújni, mint nélküle.

3. Fülbevalót érzed, hogy ott van? Nah, ugyanilyen az orrpiercing is.

4. Ha frissen, pár nap után szeded ki, akkor talán beforr, de ha évek után szednéd ki, akkor maximum a lyuk forr be annyira, hogy ne tudj bele rakni piercinget, de egy mélyedés mindig ott marad. Ha jó a piercinges aki csinálja akkor tudja olyan helyre rakni, hogy egyáltalán ne legyen feltűnő ez a mélyedés.

2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!