Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan körömlakk, ami nem...

Van olyan körömlakk, ami nem kopik le 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert az valóban költséghatékonyabb, hogy két nap után lekopik... Én meg szoktam venni 2000 Ft-ért a lakkot és 4 hétig hozzá se kell nyúlnom.

Mindegy. Te pénzed, te dolgod.

2016. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
4 hétig mi? Képzelem...
2016. febr. 2. 19:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy melyik az a lakk ami négy hétig fennmarad! :)
2016. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:D Mi van itt,mese délután? Négy hét? Nekem a 3690ft-os(nagyon minőségi) picture polish-om bírja 1 (!) hétig,minimális köröm végi kopással. Úgyhogy nagy kamus az a válaszoló. Szóval,én minden lakkozásom fölé fedőlakkot,alá alaplakkot teszek. Fedőlakk közül is több jót tudok ajánlani: Moyra gel look fedőlakk(fodrász kellékes/100ft-os/moyra shop);Seche Vite dry fast top coat(nailland);Astor pro maicure already dry!fedőlakk(rossmann). Alaplakk közül egyetlen egy szuperet:Eveline 8in1 alaplakk(rossmann) velük biztos a siker. :)
2016. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó!
2016. febr. 3. 15:07
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es, jajdejó, pont most jött meg a moyra gel look fedőlakkom :-)
2016. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

16-os,nekem nagyon bevált,remélem neked is befog. Szuper ecset,ár,állag...Nem mellesleg viszonylag gyorsan szárad és tartós.

2016. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!