Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros arcra milyen alapozót...

Piros arcra milyen alapozót ajánlotok? 17L

Figyelt kérdés
Eléggé piros az arcbőröm, mert egy kicsit pufi arcom van, de testalkatilag 60 kg vagyok. Sok alapozót próbáltam már, de nem tudom mivel tudnám eltüntetni a pirosságot. Miz ajánlotok?
2016. febr. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a piros részekre pici zöld korrektor lehúzza a pirosságot :))
2016. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ki fogom próbálni
2016. febr. 3. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán Holika Clearing BB-t használok, elfed mindent.
2016. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


őt nagyon tudom ajánlani, persze alapozó is kell majd rá.

2016. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pirosságot jól!fedő alapozóval el lehet tüntetni, vagy zöld korrektorral, de igazából meg kéne szüntetni az okot, nem csak a tünetet kezelni. Rosaceád van?

Az a baj, hogy a nagyon erős fedésű alapozó mind maszkhatást fog eredményezni. Sajnos nincs olyan, hogy fotosoppolt pofi és természetes összhatás egyszerre. Amúgyse kell szerintem tökéletesnek lenni, emberek vagyunk, mindenkunek van valami hibá az arcán.

A Holika bb-t sokan istenítik, nekem is most van úton :)

2016. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!