Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szúrjak magamnak...

Hogyan szúrjak magamnak köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Sehogy válaszokból nem kérek.

Tehát nekem nem hagyományos köldököm van,kicsit kiáll és nagyon egyszerűen lehetne belerakni piercinget.Kérdésem:mekkora tűvel csináljam? És utána mivel kenegessem? Valamint kb mennyi idő míg meggyógyul? 14yrs



2016. febr. 6. 01:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia Dzseni! :)

Dzseni profi! amúgy abszolút igaza is van. Én azért írtam le ahogy írtam, mert gondoltam, hogy testékszerezőhöz nem akarnál menni, vagy nem tudsz.

Ha nem tudod megbeszélni otthon, akkor marad az, hogy vársz. Vagy a fent leírtak alapján megpróbálod. Én 15 évesen kezdtem otthon, persze nem köldökkel. Sterilitást a megfelelő szerekkel tudtam elérni (99%-os alkohol, és/vagy egy rakat kórházi fertőtlenítő). Ezért írtam, hogy nem könnyű otthon, magadnak. Sajnos ez már csak ilyen. ;)

és sziaaa Dzseni! :)

2016. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a piercingessel, ez egy szakképzést igénylő procedúra, persze megvan az esélye hogy jól sikerül de nagyon kicsi, gyakorlatilag félig vakon csinálod, a másik hogy nem köntörfalazok, fájni fog legalább egy kicsit és miközben fáj rohadt nehéz rendesen csinálni, teljesen steril körülményt nagyon nehezen tudsz létrehozni. Amúgy hogy érted hogy kiáll a köldököd? hogy a bleseje kilátszik? a piercinget a köldök FÖLÖTTI bőrbe szúrják, nem magába a köldök belső részébe.

Egyébként az a 10 nap semmire se lesz elég, idéznék egy piercinges oldalt "A gyógyulási időszak végéig, ami a piercing típusától függően 1-2 hónap is lehet, nem szabad strandra, szaunába, szoláriumba, napozni menni." megjegyzem köldök pc-nél akár 6 hónap is lehet, én pl 3 hónapig nem tudtam fájdalom nélkül hátra hajolni.

Szerintem még várj, ilyen körülmények között komoly fertőzések is léphetnek fel.

2016. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A te dolgod hogy mit csinálsz, de ha begyullad vagy bármi gond van jössz ide mit tegyél. Anyukádék díjazni fogják. Nekem szalonban csinálták 3-szor a nyelvpiercingem mégse bírtam. Úgy begyulladt, hogy orvos szedte ki 2-szer is.Pedig minden steril volt.... Egyszerűbb lenne keresned akkor már valaki olyat aki ért hozzá. Sokan csinálják otthon a tetkót/piercinget. Az sem garancia a sterilitásra, de még mindig jobb talán mint otthon..
2016. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Lebeszeltetek rola, talan majd jovore gimiben ahol majd nem lesz ilyen hajtas. Nyarra szerettem volna de hat mindegy...

Azt hogy kiallo ugy ertem h nem latszik a belseje nem a -fuuhogymomdjam- csonk latszik ki, csakna bor all ki picit. Soha nem is piszkaltak erte nem durva. Ezert en nem felette szurnam at hanem a boron keresztul. Lehet azt is eleg melyen ettol ne feljetek:) bocsanat az ekezetekert telorol voltam/vagyok

2016. febr. 8. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!