Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok mit gondoltok a férfi...

Lányok mit gondoltok a férfi sminkről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép ezért kérdezem..
2016. febr. 19. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kijelentésed hogy "nem vagyok szép.." csak a saját önbizalmadat rontja, mond ki szép vagyok!

Ha saját magadon akarsz változtatni először a gondolkodásodat kell megváltoztatnod! Senki sem csúnya, nem vagyunk egyformák, mindenkinek meg van a saját egyénisége.

2016. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen smikre gondolsz? Pl. alapozót használnál? Ha jól csinálod, senki észre sem veszi. Vagy látványosabb, szem körüli smink? Nekem bejön, meg szerintem úgy nézz ki, ahogy neked tetszik, de nem sokan osztják a véleményemet.
2016. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pártolom. Persze a smink csak átmeneti megoldás, a problémát (önbizalom hiány) csak időlegesen mulasztja el.
2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a sminket, de persze attól függ kin van és milyen. Alapozó, korrektor mondjuk bárkin jó lehet ha megfelelően választja. És láttam már pasikat fekete szemcerkával kiemelt szemekkel is, nagyon jól néz ki szerintem az is.
2016. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiaknak is jár, hogy rosszabb napokon a karikákat vagy pattanásokat, a bőr egyenetlenségeit eltakarhassák. Ugyanúgy érezhetik magukat szebbnek egy kis segítséggel, szóval amíg ízléses, addig én abszolút pártolom.
2016. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!