Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi műkörmös! Mit gondoltok?

Férfi műkörmös! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves srác vagyok, és egy hirtelen ötlettől vezérelve beiratkoztam egy műkörmös tanfolyamra. Műszerészeti tapasztalattal, jó rajzkészséggel rendelkezem, gyakran dícsérik az ízlésem.

Mi a véleményetek? Járnátok pasihoz, hogy a körmötöket csinálja? : ) És hetero vagyok!


2010. aug. 31. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én valószínű zavarba lennék:D
2010. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát ha szépen csinálja jó áron akkor miért ne :)

18L

2010. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen :) Ha jól végzed a munkád, akkor miért ne? :) Én simán elmennék hozzád, ha műkörmöt szeretnék :D
2010. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom miért nem műkörmös?? Mindig szép körmeim lennének :D. Persze, ah szimpatikus vagy, szépen dolgozol és jó áron miért ne? Semmivel nincs nálam hátrányban egy férfi műkörmös mint egy női.
2010. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Simán mennék, persze. Még talán lehet, h szívesebben is, mint nőhöz, mert nagyon sok a p*csáskodó, csillivilli cuccokat rámsózni akaró, affektálva beszélő műkörmös meg manikűrös... Abban reménykedem, hogy egy pasival nincs ilyen gond...
2010. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én járnék,ha nem lennék én is körmös. Engem hülyének néztek,mikor körmösnek álltam,rocker vagyok tele tetkókkal,és a kinézetem nem azt sugallja,hogy ilyesmi a foglalkozásom.Mégis sokan járnak hozzám,talán pont azért ahogy előttem írták,mert nem vagyok p.csáskodó! Szóval sok sikert! :)

26/N

2010. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szija:)

szerintem ez tök jó:) ha szereted csinálni, akkor az a lényeg:)

am szerintem a csajoknak is tetszik ez a dolog, szóval biztos járnának hozzád sokan:)

pl. kozmetikusnak is tanult már pár srác...szóval...ezen ne parázz:)

ha szépen dolgozol, akkor nem az a lényeg, h pasi vagy...de mondjuk ez még jól is jön...gondolj csak bele, sokan jobban szeretik a pasi fodrászokat, mert ők nem irigykednek a nőkre, és biztos nem ajánlanak emiatt sem nem jó frizurát...:)

sok sikert neked:)

20/l

2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyből az ugrna be h homo.:D

Bocs. (;

2010. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyenként a választ mindannyiotoknak!
2010. aug. 31. 21:37
 10/14 A kérdező kommentje:
21:26 Az előítéletedért/benyomásodért nem kell elnézést kérned! A kellemes csalódás pedig mindig jobb : )
2010. aug. 31. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!