Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hany eves kortol nem "koraven"...

Hany eves kortol nem "koraven" meg "tul felnott akarsz lenni" tema a szempillaspiral?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es szeretnek szempillaspiralt hasznalni de otthon nem tudom hogy adjam elo. Gaz nagyon vagy mas 13 eves is szempillaspiralozik diszkreten? Vagy csak en szeretnek? :(

2016. febr. 22. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ, hogy gyerekes 13 éves vagy vagy felnőttes 13 éves. Ha ilyen kis 9 éves tested van, 153 centivel akkor szerintem gáz, ha kicsit fejlettebb vagy, akkor már nem annyira. Bár én mindig is eleneztem a kislányok kifestését, nem tartom jónak, hogy ennyire idősebbnek akarnak kinézni, a sminkek tönkre teszik a bőrt, a festékek szintúgy. Ilyen korban még érzékeny a bőr.
2016. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez megnyugtat, 13 évesen én is kifestettem a szempilláimat, most 21 éves vagyok. Szerintem nem gáz, ha nem tetszik hosszútávon, akkor majd abbahagyod.
2016. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi s valaszt 165 cm vagyok. Varom a tovabbi tanacsokat tippeket!!!!!
2016. febr. 22. 16:16
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 igen koszi megnyugtat :)
2016. febr. 22. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Én akkor kaptam életem első szempillasprilálját. Azóta lett még egy rúzsom, ami barackszínű és most karácsonyra kaptam, bár azóta se használtam. És ennyi. Jó, lehet, hogy nagy átlagban nem így van, de szerintem nem egy szempillapsirál fogja megrontani a gyerekeket (én most arról az esetről beszélek, amikor mértékkel használják).

Szóval szerintem nem korai, de mást ne nagyon akarj. A korrektor és többi egyéb bőven ráér, ha rendesen arcot mosol és nem piszkálod a bőröd, akkor nem is kell amúgy.

15L

2016. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mas sminkcuccra nem gondoltam meg csak erre. Az arcom meg nem paticert arctonikot haszbalok ra. Koszi es johetnek meg valaszok!
2016. febr. 22. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
16-tól szerintem.
2016. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszik és jól áll, akkor nyugodtan használd.

Az általad leírt "koravén" meg "túl felnőtt akarsz lenni", az arra vonatkozik inkább, ha valaki ennyi idősen nem látszik ki a smink alól. Én szemceruzát és szempillaspirált használtam és alapozót, mert problémás bőröm volt már akkor is. Ez még belefér,de még a szájfény is.


Ami feltűnősködő hatást kelt, az inkább egy rikító szemhéjpúder, műszempilla, vörös/színes rúzs.

2016. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass már, még centitől meg mellmérettől függ, hogy mikortól sminkelj...


Szerintem a spirál a legjobb és a legkevesebb. Jobb, mint aki csak szemhéjpúdert használ.

2016. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy szempillaspirál még semmi. nyugodtan fesd ki vele a szempillád szerintem, ha neked tetszik.
2016. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!