Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karikás szemre melyik korrekto...

Karikás szemre melyik korrektor a nyerő nálatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam már többfélét, de szinte mindegyiknél erőteljesen látszódott a lila szín. Milyen márka, típus jött be nektek a legjobban?
2010. ápr. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
előtte jégkockával, vagy hideg vizes zsepivel töröld át a szemed alatt, az összehúzza
2010. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen praktikákkal semmire nem megyek, már mind próbáltam. Nekem mindig is ilyen volt, alvástól függetlenül. Anyukámtól örököltem.
2010. ápr. 5. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Essence ecsetes korrektor nekem teljesenbevált. Pedig nagyon olcsó, Rossmannban lehet kapni.
2010. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És neked is nagyon karikás? Mert többfélét használtam már, és ugyanúgy látszott.. :S szín is passzolt sztem. Milyen árnyalatú van neked?
2010. ápr. 5. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég karikás mindig, igen. A korrektoromra csak annyi van írva, hogy 01, gondolom akkor ez a legvilágosabb. Egy próbát megér szerintem, mert tényleg pár száz ft.
2010. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én beautycycle-t használok.nem a legolcsóbbak közé tartozik.de én ugy vagyok vele hogy nem mindegy hogy mit kenek a bőrömre.sőt erre van 3 hónap garancia is és ha nem válik be akkor vissza lehet küldeni.szia
2010. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
alvás.
2010. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy mindig is ilyen volt alvástól függetlenül, és anyunak is ilyen.. valószínűleg tőle örököltem.... a többieknek köszönöm a választ!:)
2010. ápr. 5. 23:32
 9/9 mancik17 válasza:

A legtöbb korrektor csak kiszárítja a bőrt.. Ezért érdemes márkásabbat venni. Ami hidratálja is és erős fedésű, tartós az a Clinique all about eyes concealer.

Ez akár 2 évre is elég.

Ha érdekel, akkor tudok neked olcsóbban beszerezni! :)

2012. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!