Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelés mennyi idős kortól?

Sminkelés mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hány éves kortól nem gáz sminkelni/nem tűnök ki a tömegből, ha sminkelem magam? (Mai világban.)

Ti mennyi idősen kezdtetek sminkelni? (Én itt a halvány, laza sminkre gondolok. Nem a vakolatra, mint ami sok nő/lány arcán van!)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves koromban kezdtem el szempillaspirált használni, meg néha szemceruzát, aztán kb 17 éves korom óta BB krémet is, mostanra meg egész sok sminkes cuccom gyűlt össze, imádom a szájfényeket, rúzsokat.

20/L

Egyébként, a 14 éves húgom most kezdett szempillaspirált használni, meg szemceruzával is gyakorolgat, de azt még csak itthon. :)

2016. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan 15 éves kortól. Akkor már szolidan el lehet kezdeni próbálgatni, de nem fél kiló vakolatot magadra kenni :)
2016. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Én tavaly, azaz 13 évesen kezdtem el sminkelni magam. Először csak egy pici szempillaspirált, aztán elkezdtem szolídan kitölteni a szemöldökömet porral. Mostanság van, hogy kijön 1-2 csúnya pattanásom, vagy kialvatlan vagyok. Ilyenkor felteszek egy kis korrektort. Jelesebb alkalmakkor egy pici extrát viszek a sminkembe, de kb ennyi :) Ilyen korban azért már elkezdünk nőiesedni, elkezd érdekelni minket ez a téma, és ha jól érzed magad sminkben, miért ne? De ne feledd, hogy a kevesebb több! A smink arra szolgál (ilyen korban főleg), hogy a természetes szépségünket mutassuk meg a világnak :)
2016. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Én olyan 15-16 évesen használtam először szemceruzát. Akkor sminkelsz, amikor akarsz, de szerintem gyerekként tök fölösleges ezzel kínlódni.
2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan 15-16 éves korban "érdemes" elkezdeni:)
2016. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!