Mik az EDC tárgyaitok?

Figyelt kérdés

Azok az eszközök,tárgyak amit minden nap vagy legalábbis gyakran visztek magatokkal?


Óra,gyújtó,teló,...



2016. márc. 8. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

-Karóra

-Leatherman Wave multifogó, hozzávaló mini bit készlettel

-Pénztárca

-Mobiltelefon

-Lakáskulcs

-Golyóstoll


A pénztárcában a pénzen/iratokon kívül van még egy jegyzettömbből, kb. 20 oldal ha valamit gyors írni kell és egy vékony, mini pendrive (pont most ment tönkre szóval az csere) Ritkábban szokott nálam lenni fülhallgató zenehallgatásra/kéz nélküli beszélgetésre, illetve öngyújtó.


Amik tervben vannak:

-valami kis zárfésű készlet a pénztárcába. Nem egyszer jött össze nekem vagy a közelemben másnak olyan, hogy valaki kizárta magát a lakásból/autóból. (ismerősömnek egyenesen az esküvője napján jött össze, elég kellemetlen volt)


-egy kis mini feszítő szerszám ami a kulcscsomóra rá tudok rakni. Párszor már jól jött volna. Persze, a multifogóval is lehet feszegetni, de azért az ember egy bicskával nem szívesen csinál ilyet, na.

2016. márc. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kulcs, mobil, neszesszer - a kézfertőtlenítőtől és a sebtapasztól, herpesztapasztól kezdve a sminkcuccokon át a parfümig minden van benne, pénztárca, fülhallgató, étel-ital és fehérje - ha viszonylag hosszú időre, vagy egész napra megyek, mondjuk dolgozni, meg vitaminok. Mivel nagyon nagy táskával járok, abban mindig van egy kis üvegcse Vanish, zsepi, füldugó - bárhol kell aludnom, tuti, hogy kelleni fog, és valami kiegészítő vagy ékszer, ha úgy adódna.


Fel vagyok szerelkezve. :)


26/L

2016. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kifelejtettem a neszesszerből többek között a pendrive-ot és a feltekerhető centit. :D
2016. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Víz, esernyő, zacskó, kicsire összehajtható szövet szatyor, kulcs, gyújtó (nem dohányzom), pár biztostű, egy sima varró tű és hozzá különböző színű cérnák, egy mini kulcstartó, ami ledes lámpa, mentolos rágó és cukor, papír, cellux, drót, gyorskötöző, tollak, töltő, 2 telefon, fülhallgató, papírzsebkendő, tampon, betét, fájdalomcsillapító, görcsoldó, füldugó, parfüm, izzadásgátló, szempillaspirál, alapozó, púder, szemceruza, ajakbalzsam, herpesz kenőcs, iratok, pénztárca, plusz pénz valamelyik zsebben, egy kis kés a nadrágom zsebében, sebtapasz, fésű, hajcsat, hajgumi, tükör, körömreszelő, nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő gél, bugyi (nagyon erős a menstruációm az első napon, szoktak balesetek történni betét és tampon használatta mellett is)

Tervezek még egy kisebb fogót is beszerezni vagy bicskát, meg egy pillanatragasztónak is hasznát tudnám venni időnként, ja meg egy olló se ártana, ha a bicska nem jönne össze.

21/L

2016. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


ÉÉÉÉSSSS még nekem mondták hogy sok cuccot cipelek magammal.... XD

2016. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!