Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baján, a Kossuth utcai kozmeti...

Baján, a Kossuth utcai kozmetikus szúrja / lövi a piercinget?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy vállal piercing behelyezést. Ez tök jó, csak kíváncsi lennék, hogy vajon szúrja vagy lövi? Aki tudja, és megírja, annak köszönöm előre is!

#piercingszúrás #piercing belövés
2016. márc. 26. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Köldökbe szeretnék egy piercinget. Azt tudom, hogy a szent sulival szemben is van egy hely, ahol vállalnak, csak páran negatív véleményüket hallatták és ez elbizonytalanított. (Amúgy milyen fura már - legalább is szerintem -, hogy egy katolikus? vagy református? általános iskolával szemközt van egy tetováló szalon xd)
2016. márc. 26. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy pár hely ahova nem lehet lőni, csak és kizárólag szúrni a piercinget. A köldök pl ilyen.
2016. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért is tettem fel a kérdést, mert szúratni szeretném.
2016. márc. 26. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, akkor így írom: köldökbe csak és kizárólag szúrni szabad a piercinget, tehát akárhova mész Baján, az országban vagy a világban, mindenhol szúrni fogják. Ha valahol mégis lőni akarják, akkor azt a helyet messziről kerüld el.
2016. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a kozmetikusok kb mindenhol mindent lőni szoktak, inkább keress egy piercingest.
2016. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan! Az összes barátnőnek lőtték a piercingjeiket. Persze jómagam is így akartam. Csak elötte tájékozódtam. De utána olvastam és már biztos, hogy szúratni fogom. Nem igaz, hogy mindehol szúrják. De olyan helyre fogok menni, ahol igen, szúrják.
2016. márc. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!