Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminklemosót ajánlotok...

Milyen sminklemosót ajánlotok ami jó érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés

Főleg olyan érdekelne ami kapható DM vagy tescoban.

Balea Med-et használtam eddig. De ez inkább arclemosó, nem tökéletesen mossa le a sminket. Csak alapozót használok amúgy.


2016. ápr. 1. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Használtam Garnier lemosó tejet, ilyen rózsaszín flakonban van, most micellás vizet, abból is az érzékeny bőrre valót. Egyik sem nagy eresztés, de nem csípik a bőrömet. A micellás sminklemosásban jobban bevált.
2016. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

DM-ben a BALEÁnak van olajos lemosója. Nekem leszedi az összes sminket, jó érzékeny bőrre, nem lesz utána zsíros érzetű az arcod sem, főleg ha még a balea meddel megmosod az arcod. Nem szárítja a bőrt, és mindent leszed.

Ha nem tudod beszerezni, a sima kókuszolaj is jó, de az jóval sűrűbb, zsírosabb érzetet hagy maga után, úgyhogy én a baleásat jobban seretem.

Nyomsz egy kicsit a tenyeredbe, és a száraz, sminkes arcodra rákened és szépen leoldja a sminket. Vízzel leöblíted és kész is :)

A micellás víz sem rossz, főleg makacs szemsminkre, de én arcra nem szeretem őket használni, mert némelyiktől kipattogok, illetve a legtöbb szárítja a bőrömet.

2016. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!