Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a párotokkal találkoztok/eg...

Ha a párotokkal találkoztok/együtt vagytok, kentek fel rúzst, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Mindig lecsókolja, olyan lesz a szája, és ezért nem merek már mellette használni :D
2016. ápr. 2. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kenek fel. Ritkán csókol meg amúgyis, tehát nem zavartatom magamat emiatt. Igy teljes a smink ha van fent rúzs is ha már a szemem is ki van festve.
2016. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan rúzsom van, amit csak nagyon erős dörzsöléssel lehet leszedni, úgyhogy nem félek attól, hogy elkenné, vagy összekenné magát, de ettől független vele nem szoktam használni.
2016. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha átjön, akkor nem, itthon nem hordok sminket, de ha találkozunk valahol, vagy együtt megyünk valamerre, akkor igen, felkenem. Utcán nem csókolózunk úgysem, illetve van már sz-pásálló rúzs is, egy szájra puszi nem fogja lekenni :D
2016. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!