Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem jön ki az anyósával,...

Ki nem jön ki az anyósával, apósával? Ki nem jön ki a menyével, vejével? Együtt éltek, közel éltek és nagyon sűrűn találkoztok, sűrűn, ritkán? Mióta vagytok rokoni kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rövid, tömör válaszokat adjatok, a miértek most nem lényegesek, úgy is mindenki saját maga szemszögéből indul ki.
2015. febr. 17. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondanám, hogy nem jövök ki jól az anyóssal-apóssal, hanem inkább én nem tudom elviselni olykor őket, és rühellek találkozni is velük.

3 éve ismerem őket, szerencsére sosem éltünk együtt. Autóval 10 percre élünk egymástól, heti 1x- 2x szoktunk velük találkozni 1-1 órára.

2015. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
rosszba vagyunk anyòssal apòssalis laktunk velük is mostmar sajàt hàzunk van meg egy kislànyunk hònapok òta nem beszélünk és nem tervezem hogy a jövőben fogok
2015. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Anyóssal nem jövök ki. A szomszéd lépcsőházban lakik. Én nagyon ritkán megyek, a férjem gyakrabban. Nem erőltetjük a találkozást. Ő nem tekint engem a családjának. A gyerekemet sem engedem oda túl sokat, elvégre félig a gyerekem sem a családja....
2015. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően jól kijövünk egymással, nem volt probléma.

A lakásfelújításnál nagyon sok mindenbe szerettek volna beleszólni (hol legyen az ágy, milyen színű legyen a szőnyeg, milyen legyen a dohányzóasztal, miért sárga lesz a fal, miért nem zöld, stb.), amit én egy idő után nehezen viseltem, ezért megkértem a párom, hogy ezeket a dolgokat magyarázza el ő a szüleinek. Az alatt az egy hónap alatt igyekeztem kerülni őket, de azóta normalizálódott a helyzet.

2 éve ismerem őket, még nem hivatalosan após-anyós.

27N

2015. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyikkel sem jövök ki.

Anno nagyon jól kijöttünk,de

ellöktek maguktól...az okot nem

tudom,mert én soha nem bántottam őket.

Azóta nem beszélünk.

2015. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Anyóssal, nem is tudom, pontosan mi a baja, mert nem mondja meg.

Hálistennek nem, kb. 200km-re laknak.

Sajnos havonta biztosan találkozunk - mert látogatás -, de van, hogy sűrűbben is - na, ezt már sztornózni szoktam.

2 éve.

2015. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Apossal jol kijovok, anyossal hat... Fogalmazzunk ugy, hogy elvisel engem. Mi csendes harcosok vagyunk, allando haboruban allunk egymassal es mindig masert. Rosszulesik, hogy en csak rosszat tudok csinalni a szemeben, jot sosem. Ez van, mar kezdek beletorodni. Gyereket visszuk azert hozza, ot nem akarom bevonni a kettonk konfliktusaba.
2015. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi külföldön élünk, úgy 3-4 havonta látogatunk haza, és akkor találkozok a férjem szüleivel.

Vitázni sose vitázunk. Csak az a helyzet hogy bájvigyorognak. Erőltetnek mindnet. Megfelelési kényszerük van, és ezért nem érzem jól magam náluk, feszült a légkör, képtelen önfeledten örülni, és őszintén reagálni bármire.

A kapcsolatunk semleges, de nem szeretem őket.

2015. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
500 m-re. 30 éve vagyok az anyósom menye, ő most 80 éves, de a mai napig nem tudott elfogadni. Évente 2-3 hónap mosolyszünet van, megsértődik valamin és száműzi magát a családból. Olyankor nagyon jó! Máskor naponta kétszer háromszor jelenése van nálunk. :-(
2015. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
anyóssal én sem jövök ki. Igyekszünk minél kevesebbet találkozni vele. Ha találkozunk, akkor viszont nagyon igyekszem úgy viselkedni, mintha semmi baj nem lenne. Lassan 10 éve házasodtunk. Egy nagyváros két végében lakunk.
2015. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!