Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tartós műszempilláról mit...

A tartós műszempilláról mit kell tudni? Mennyibe kerül? Meddig tart? Vannak változatai? Mennyire természetes hatású? Érdemes felrakatni? Kéynelmetlen? Nem néz ki hülyén? Hol csinálnak Miskolcon és mennyiért?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 D műszempilla a neve, és kb. 10-12 ezer körül mozog az ára. Ha vigyázol rá, akkor 2-3 hónapig tart. A méretét te választod ki h milyen hosszút szeretnél, esetleg feltűnőt v hétköznapit. Nem kényelmetlen a saját pilláidhoz ragasztják egyenként...ez nem a régi tincse műszempilla hanem a 3 Dimenziós. Sokkal korszerűbb,szebb, tartósabb.

Azt nemtudom h Miskolcon hol csinálnak, de kérdezd meg kozmetikákban érdeklődj! Remélem h segítettem.

2008. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2008. szept. 22. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne csináltasd meg .nekem volt ,de hullott a saját szempillám tőle .Le is vetettem 2 hét után, de sokkal több idő volt mire megint a régi lett...
2008. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tincses van én nagyon szeretem...Nálunk 1800 és 2400 ft körül mozog Kazincbarcikán.
2008. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a 3D műszempillát javaslom, nem is lehet érezni.


A www.muszempilla.lap.hu oldalon megtalálsz mindent a műszempilláról.

2008. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!