Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szoktatok ebay-ről rúzst,...

Ti szoktatok ebay-ről rúzst, smink és egyéb kozmetikumokat vásárolni?

Figyelt kérdés
(3000 ft akatti árakkn)

2016. ápr. 11. 20:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3000 ft alatti árakon **
2016. ápr. 11. 20:46
 2/13 anonim ***** válasza:

BB krémet rendszeresen onnan veszek, koreait.

12 db-os kínai rúzst is vettem már, hát kb 1000 ft volt, nem rossz, de nagyon nem tartós. Ecsetkészletet vettem még, az is párszáz ft volt és teljesen jó, 1 éve megvan, semmi baja.

2016. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Matt szájfényt és szemceruzát vettem már, mindkettővel meg vagyok elégedve, most fogok egy sminkpalettát is rendelni majd hamarosan.
2016. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En is szoktam venni meg több mint 1 éve hasznalok ilyeneket csak úgy be ijesztetek hogy károsak a bőrre de akkor nektek sincs semmi problémátok ezekkel a kozmetikumokkal.
2016. ápr. 11. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj, inkább nem


Eddig csak két rúzst rendeltem meg a tesómnak, amit itthon nem lehetett kapni.


Bár mindkettő MAC volt, 10 ezer felett.

2016. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En inkább az olcsobbakra gondoltam , eddig mindig boltba es oriflame, avonbol rendeltem csak kb egy éve rá tálaltam az ebayre ahol elég jók az árak es kíváncsi vagyok hogy nem e károsak az áruk miatt.
2016. ápr. 11. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, rendeltem már pár dolgot próbának. Elég vegyes tapasztalataim vannak.


Klasszikus rúzst nem érdemes ebayről 6-700 Ft alatt rendelni, mert mind borzalmas csúszkálós műanyag. A folyékony rúzsok meg matt rúzsceruzák meg sztem személyfüggőek, nekem a folyékonyak túl ragacsosak voltak, viszont a rúrzsceruzákat imádom, rajtam tartósak és szép matt hatásuk van tényleg.


Púdert is rendeltem már. Az picit göröngyösödött kb. egy hónap használat után, de az árát még így is megérte, csomó drágább drogériás púdert kenterbe vert.


Szemhéjfesték is elég lutri. Vettem egy matt 15 színből álló szemfesték-palettát, na, azt érdemes megvenni. Azonkívül, hogy kicsit vízfesték-szaga van kibontáskor, fantasztikus a minősége, és nem okozott semmilyen bőrproblémát sem. Viszont több mono szemhéjpúdert rendeltem, aminek sokkal olcsóbb volt a hatása, mint a képeken.


Korrektort is vettem. Az üvegben túl kevés volt sztem a termék, de baromi jó volt.


Kézkrémet is rendeltem koreai márkától, de ezt már nem a 200-700 Ft-os kategóriából, de még mindig 3000 Ft alatt. Az jó volt. A koreai kozmetikumok, amikor már a picit márkásabbak (Tonymoly, Etude House, ilyesmik), azok jó minőséget szoktak képviselni.


Meg hát leértékelt márkás holmikat, utazó méretű mintákat rendeltem híres, nem koreai márkáktól, de gondolom, nem azokra vagy kíváncsi, azok is mind 3000 Ft alatt voltak, meg olyan sminkeket, amiket nálunk nem lehet kapni, csak Amerikában.

2016. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , igen ezekre gondolok amiket írtál , én most matt szájfenyt akarok rednelni amit ajánlottak nekem , 600 ft ba kerül , csak túl olcsónak véltem es féltem hogy valami borbroblemat okozhat mert egy itteni kérdésben láttam hogy valaki elég keményen bírálta a smink termékeket.
2016. ápr. 12. 14:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy veszek ebay-ről, ha tudom, mit keresek. Mondjuk Kat von D-t, amit Mo-n nem lehet. De noname, vagy számomra ismeretlen márkákat nem rendelek.
2016. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szinte ebayról veszek,vagyis licitálok!Volt /van olyanom hogy 3000ft-ért 20-30 kozmetikai cuccom jön!
2016. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!