Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltok ha egy 14 éves...

Mit szóltok ha egy 14 éves lánynak industrial piercingje van? :D

Figyelt kérdés

Nyáron leszek 15 és azon gondolkodtam már egy ideje hogy szeretnék egy industrialt. Régebben a helixen is gondolkoztam ,de elvetettem mert ez jobban tetszett :3

Egyik opcióm, ha most 2 héten belül megcsináltatom és akkor nyárra meggyógyulhat, legalábbis mire számomra fontos (a medence miatt) arra már meggyógyulna. A másik lehetőség ha ősszel csináltatom meg. Nagyon örülnék neki már most ,de kicsit félek a tanárok miatt, de az biztos hogy rejtegetni nem fogom, nem lenne értelme :D

Egyik évfolyam társamnak van és neki nem lett belőle baj.


a lényeg: ti mit gondoltok ha egy ennyi idős lánynak piercingje van? Kifejezetten erről(industrial) mit gondoltok illetve mi az ami szerintetek ebben a korban "elfogadható" a piercingek közül. Szimplán közvélemény kutatás céljából kérdezem, nem áll szándékomban több piercinget beszerezni :D



2016. ápr. 11. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem igazán érdekel, hogy mije van.
2016. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Pont leszarja mindenki kis csillag...
2016. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Undorító.
2016. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik, de a te dolgod, a külsődet úgy alakítod, ahogy neked tetszik. :)
2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Engem sem érdekel, hogy ki mit kezd a saját testével, ameddig nem kifejezetten undorító (tehát egy elgennyesedett gyulladt fület már nem szívesen látnék).
2016. ápr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez elfogadhato. En ezeket nem is nevezem piercingnem, szimplan fulbevalonak vagy fuldisznek tartom. Korodnak is megfelelo, iskolaban nem hiszem, hogy ezert szolnanak. Nem eppen az orrodbol vagy a szadbol kikandikalo es nem szembetuno dologrol van szo.
2016. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

milyen az az industrial?

egyébként nem rossz dolog a piercing, egyik oszttársam is kiakasztotta a szüleit, mert a nyelvébe tetetett, és azt mondta otthon h azért, mert így jobban élvezik a fiúk :) aztán kérdeztem srácot aki volt a nyelvpeieres lánnyal, és azt mondta h tényleg állat érzés. hááát ... elgondolkodtató.

2016. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem helixem és forward helixem van, nem érdekel, másnak mi van.
2016. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a fülbevaló piercingek szerintem sem durvák, nem gondolnék semmi különöset. nekem az industrial piercing nem tetszik, szóval ha bármi rosszat gondolnék, az csak ennyi lenne. nyugodtan csináld meg most.
2016. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Megjöttek a 10 évesek lepontozni, mert nem érdekel senkit a piercing.
2016. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!