Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm és izzadásgátló spray...

Parfüm és izzadásgátló spray használata egyszerre? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Mondjuk ha izzadásgátló spray-t használok, majd 5 perc múlva rá a parfümöm, nem fognak összekeveredni az illatok, és nem lesz pacsuli szagom?
2010. ápr. 7. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy használom, hogy golyósdezodor és úgy rá a parfüm és a parfümt lehet érezni... dezodor esetében passz
2010. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak összekeveredni az illatok,nekem se szoktak. :)
2010. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
str8-et vettem, nem érződik annyira, csak ha izzadok, ami jó, mert nem izzadságszagom lesz, hanem ennek a deonak az illata...de nem erős
2010. ápr. 7. 20:54
 4/4 anonim válasza:

az izzadásgátlót a hónaljra fújjuk, a parfümöt meg a legjobb nem bőrre fújni,se nem ruhára, hanem hajra. így tartósabb is, mert a bőröd beszívja, és az tudod nem minden esetben tesz jót.

Szóval nem keverednek az illatok. Feltéve ha nem gagyi izzadásgátlót és parfümöt használsz.

Én rexona izzadásgátlót és Esprit parfümöt használok.

2010. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!