Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túl sok, túl beteges, vagy...

Túl sok, túl beteges, vagy még belefér? (Lent)

Figyelt kérdés
Láttam ma valakin egy olyan szájpiercinget ami egy biztosítótű volt, és összezárta az illető ajkait. Nem tudom miért de megtetszett :) Ti hogy vagytok ezzel kapcsolatosan?
2010. ápr. 8. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, hordd..

Nekem személy szerint nem jön be, de ez miért fontos?:)

Ne félj önmagad lenni!

2010. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele szépen szólva, hogy igénytelen, hányingerkeltő, értelmetlen, ronda..

Bocsi, hogy ha vkit ezzel megbántottam, tényleg csak saját vélemény, de ez akkor sem tetszik.És ráadásul lehet, hogy te egy kedves, aranyos csaj vagy, de ha egy ilyennel rohangálsz az utcán, azok, kétlem, hogy sok hozzád hasonló ember szóba elegyedne veled.Úgyértem, hogy első látásra szimpinek tűnnél neki.Hiába a külső nem midnen, de az első benyomás az ebből adódik, és ha ez nincs, akkor semmi sem lesz.

Najó, bocsi a regényért.

15L

2010. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hímnemű vagyok :) De köszönöm a válaszokat, és a biztatást. Próbálok önmagam lenni amennyire tudok :)
2010. ápr. 8. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek érdekes, különleges is, de én tuti nem hordanám... mondjuk semmilyen piercinget sem, szóval... :D

L,19

2010. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
tökjóó :D
2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
beteges és csúnya az ilyen pasi számomra ne vonzó:)
2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok.

igen, gondoltam, hogy srác vagy, de én lány vagyok, és valahogy jobbnak gondoltam, hogy csajt írjak:Dnaérted:Dvagynem.mind1.

2010. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor általánosba jártam, valamikor 4 környékén volt 1 srác aki a fülében hordta, szóval nem új keletű. De nevetséges volt az egész, szerencsére gyorsan kapcsolt. Nem ajánlom. Lehet úgy gondolod vagány, de inkább igénytelen és bohócot csinálsz magadból.
2010. ápr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem poén de nem hordanám. Van az a fajta amikor a fülbevalót meg az orrpiercinget egy lánc köti össze. Az is szörnyen tetszik de sohasem hordanám, mert sok rosszakaratú embernek mikor ilyen dolgot lát eszébe jut hogy milyen vicces lenne kitépni azt onnan.
2010. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teccik a biztosítótű szájban
2010. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!