Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemsokára középiskolába...

Nemsokára középiskolába megyek és szeretném magamat sminkelni de nem tudom mi az ami belefér az iskolai "sminkelősdibe"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Nézz utána a házirendben, vagy kérdezz rá a tanárodnál.

Egy kis korrektor, púder ha van némi bőrhibád, ha nincs akkor simán szempillaspirál, szájfény: ezekért nem fognak szólni, és sokat dob a megjelenésen.

A mosómedve szemeket, vörös rúzst, 20 centis műkörmöt nem díjazzák általában.

2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkba mindent lehet tiszta ribik járnak oda és senki nem szólja meg őket. Szerintem nyugodtan sminkelhetsz de azért remélem van annyi eszed hogy nem úgy mész mint valami sarki.
2011. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A nemsokára középiskolába alatt mit értesz?? Szeptemberbe 8-ba mész, vagy -be, vagy 6-ba?
2011. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9-be*
2011. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most megy ősszel gimibe :D
2011. aug. 12. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez sulifüggő. Nálunk semmit se szóltak meg :D

De ha az arany középutat választod, akkor egy kis púder, korrektor (de csak ha van pattanásod, vagy szem alatti karikád), szempillaspirál, esetleg barna szemceruza alulra vagy egy vékony tusvonal felülre. Szerintem egy 15 éves lánynak ez bőven elegendő :) Aztán ha nagyobb leszel jöhet több smink is.

Én 9.-ben még nem sminkeltem sehogy, 12.-ben meg már full komplett füstös szem stb. :D

2011. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2011. aug. 12. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Mi az a mosomedve szem?
2011. szept. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
16/L wagyok! ezeket használom suliba. (általában a többi csaj is, 1, 2 kivételllel) : korrektor, alapozó, púder, szemcerka, szempillaspirál, szemhéjtus, pink rúzs, szemhéjpúder (ezalatt beleértem a neonszínűeket iis) xD jaa és műkörmöm is van elég feltűnő. a tanároknak nem wagyok épp a kedwence (de wan olyan tanár aki lesz*rja h milyen fullsminkben wagyok és tökre bir engem) de a többiek ezt tartják normálisnak. :3 remélem segitettem
2013. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!