Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindeképp szükséges a mindenna...

Mindeképp szükséges a mindennapi smink során az alapozó?

Figyelt kérdés
Sosem sminkeltem, de most két gyerek mellett harminc felett fáradt vagyok sokszor és a szemhéjfesték és spirálon felül kicsit jobban igyekeznék rendbetenni magam reggelente. Viszont sosem használtam alapozót. Vannak pöttyök az arcomon, szeplős is vagyok kicsit, és sajnos tágak a pórusok az orromon. Mit tegyek, hogyan válasszak, kell-e egyáltalán, szebben néz-e ki? Hétköznapra kellene, nem alkalomra. Mit javasoltok? Esetleg van olyan krém, ami picit felébreszti a bőröm? Olyan fáradt, nem tudom a jó szót. Talán értitek.
2016. máj. 20. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj alapozó, használhatsz BB krémet a mindennapokra. Az hidratál is, és van egy kis fedése.
2016. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kell, ha nem akarsz. A tág pórusokra fakó bőrre inkább valami jó hidratáló (legalább) kéne, nem alapozó.

Egyébként alapozó helyett használhatsz színezett hidratálót, BB-krémet is, bár állagtól függ, melyiket milyen érzés viselni.

2016. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, én alapból nem festenék szemet alapozó nélkül, az az alap.


De tényleg vannak BB, CC krémek, színezett hidratálók.


Ha a bőrápolás rendben van. Ha nincs, semmi értelme.

2016. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Kellene igen. Én ezt ajánlom:

[link]

Nagyon jó kis bb krém, jó a fedése és nem látszik a bőröm, nem ül bele a pórusokba, ráncokba, nagyon kevés kell belőle. Sok mindent kipróbáltam már, de ez kenterbe veri a drága alapozókat, tényleg nem látszik ha felkened. 31 vagyok, sajnos már az én bőröm is nyúzott, fárdt. Hámlasztani, tisztítani, hidratálni, fényvédőzni kellene. A hámlasztás már önmagában üde bőrt eredményez, de még ha van hozzá valami jó kis antiaging szérumod, pl c vitaminos, akkor tényleg nagyságrendekkel szebb lehet.

Én ezt ajánlom:

[link]

Ez egy gyengéd enzimes peeling, pici gyümölcssavval, ezt nyáron is használhatod, nem lesz belőle gond. Nagyon szépen felüdíti, tisztítja a bőrt.

Ezek mellett egy jó hidratáló és egy fényvédő mindenképp kell.

2016. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bőrápolás alatt mit értesz pontosan? Nem járok kozmetikushoz, nem használok krémeket, ránctalanítót, ilyesmit, 30ig eszembe sem jutott, hogy magamra kéne kennem valamit. Pórust tisztítani szoktam magamnak, van arclemosóm, ilyesmi, de semmi extra.
2016. máj. 20. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)))
2016. máj. 20. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Reggel, este arctisztítás, hidratálás, szemkörnyékápolás.

Fényvédő hordása.

Heti 2x radírozás.

Ez lenne a semmi extra. A hidratáló krém alap.

2016. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Radírozni nem szabad! Hámlasztani kellene.
2016. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!