Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hetkoznapi sminked mibol all?...

Hetkoznapi sminked mibol all? Mennyi ido alatt keszited el? Markas v kevesbe markas termekekkel dolgozol?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapra csak alapozót használok, esetleg korrektort. 3 perc kb.
2016. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak szempillaspirált használok, hamar. Nem tudom, a Miss Sporty mennyire márkás, szerintem ez inkább középkategóriás.🙌
2016. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem sminkelek. :) Megmosom az arcom,ha valami nagyobb pattanásom van,arra rakok egy pöttynyi korrektort,és ennyi. Catrice-Camuflage korrektorom van. Ezen kívül vannak még ajakápolóim,azok eredeti Labellok :)
2016. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
62%
Nem sminkelem magam
2016. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szemem alatti karikákra használok korrektort, esetleg színtelen szőlőzsír, és ennyi. Olyan 5 perc lehet.
2016. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Korrektor, alapozó, pirosító, szempillaspirál, rúzs. Drogériás termékeket használok, szeretem a MaxFactort és a Catricet.
2016. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Púder, pirosító vagy egy kis bronzosító, szempillaspirál, és ha olyan kedvem van, valami kis szín a szememre. Alapozót nem használok, maximum buliba. Korrektort is ritkán, ha esetleg valahova nőtt egy második fejem. :)
2016. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én vagyok a 7-es, csak a vége lemaradt: ez általában 10 perc, mert nagyon lassan sminkelek. A márka meg drogériás termékek általában, Rimmel, Maxfactor, S-he, Essence, meg persze Avon :)
2016. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En sem sminkelek altalaban annyira hetkoznapra, csak alapozo es korrektor a szemem alatti karikakra.

Az alapozo Rimmel, a korrektor pedig Catrice.

2016. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja es persze Labello, ebbol a meggyes. Vagy Baby Lips. De van a Rossmann markajanak (Isana) is ajakapoloja, en nem igazan szeretem ezt a markat de az ajakapoloi jok. Szemely szerint en dinnyeset használok ebbol.

Elozo voltam!

2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!