Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudnátok ajánlani valami...

Nem tudnátok ajánlani valami jó korrektort, alapozót a szemeim alatti karikákra?

Figyelt kérdés

Sajnos alapból karikásak a szemeim. Hiába alapozózom (Rinmel) és korrektorozom (Catrice) le, egy kicsit akkor is látszik, és nagyon zavar.

Valami jó krémre/alapozóra/korrektorra lennék kíváncsi, ami kimondottan erre való és jó is.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2016. máj. 24. 19:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg természetes módon el tudnám valahogy tüntetni?!
2016. máj. 24. 19:54
 2/10 A kérdező kommentje:
Rimmel* az alapozóm neve, elírtam.
2016. máj. 24. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
A Catrice Camouflage korrektor van meg neked?
2016. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Clinique Airbrush.
2016. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3#as, igen az, tudom, nagyon sokan azt ajánlották, de nekem az sem jött be annyira.
2016. máj. 25. 21:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 25. 21:12
 7/10 anonim válasza:
Ha még aktuális... Az essence habkorrektora nekem bevált, bár 2 rétegben kell feltenni, hogy megfelelő fedést biztosítson. Alapozónál nekem Loreal alapozók voltak jó fedésűek. A korrektort por állagú púderrel ajánlom fixálni. Remélem tudtam segíteni
2016. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm h írtál! Mert megnéztem az előző kommentelőt írt korrektor árát az interneten, és nem igazán szeretnék 6000 Ft-ot kiadni érte 😄 Remélem ez azért árban elfogadhatóbb 😊
2016. máj. 28. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a Cliniqe-et ajánlom,vagy Revlon,ha már drogéria.De a legjobb a MAC Mineralize korrektor.És mindenképpen krémes,folyékonyabb legyen,ne sűrű,mert a szem alatt vékony a bőr,könnyen kiszárad.Ezért nem vált be neked a camouflage,mert az egy masszív,szárító hatású krém,ami beleül a ráncokba.
2016. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2016. máj. 29. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!