Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Automata tus, olyan mintha...

Automata tus, olyan mintha egy szemceruza, csak tus a vége. Kihúznám a szemem, de hogyan? Nem megy az egyenes vonal húzása.

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás kérdése, én is szenvedni szoktam vele. De most már egész egyenes, csak az egyik mindig vastagabb lesz mint a másik. :)
2008. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás kell hozzá, kezdetben nekem sem ment, de aztán belejöttem.Először inkább ceruzát használj, mert szerintem azzal könnyebb.
2008. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olyan jó ez a tus,de annyira nyomorék vagyok..ceruzával se tudom kihúzni felül a szemhéjam..mindig olyan vonalat húzok,h a szempillám vonala és a vonal között van 1ceti üres hely:D
2008. szept. 25. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a szemceruzát ebben az esetben még el tudod úgy satírozni, hogy ne legyen a kihagyás. Gyakorolj azzal, és ha már megy javítás nélkül, akkor próbáld meg a tussal is :)
2008. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!próbálkozom!de annyira rákattantam erre a tusra,ma megvettem,de béna vagyok:D
2008. szept. 25. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem sok gyakorlással:D
2008. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ki fog fogyni a tus,mire húzok vele egy értelmes vonalat:D
2008. szept. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!