Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy ameddig a...

Tényleg igaz, hogy ameddig a terhescsík van addig ér a még fundusa is? Szerintetek? A 16 dik hétben vagyok és a köldököm alatt van 3-4 centire a vonal vége. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A linea negra-ra gondolsz? Nem hiszem hogy így van, bár ki tudja, nekem spec. nem is jött elő, pedig fehér a bőröm. A méh 16 hetesen a köldök és a szeméremcsont között kb középen van, mármint a méh fundusa.

Szerintem ez ugyan olyan mende-monda mint a csúcsos has-fiú, vagy ha ég a gyomrod nagy lesz a baba haja...


Boldog babavárást!

37 hetes kismami

2009. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg ott van a csík vége köszi, temárnem sokára a kezedben tarthatod a kisbabát sok boldogságot
2009. szept. 20. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, nekem az alsó bordám vonalában van, még csak 22 hetes vagyok.
2009. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs a két dolog között. Én most várom a 2. babánkat és egyiknél sem jött elő.

37 hetes kismama

2009. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 16hetesen egészen a mellemig ért a csík, szóval nem jelent semmit.


39hetes pocis

2009. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!