Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiukat mennyire zavarja ha...

A fiukat mennyire zavarja ha egy lány nem sminkeli magát? Kinek mi jön be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem a smink zavar inkább.

27/F

2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátom azt szereti, ha kivan húzva a szemem:) De ennyi, az agyonvakolt lányokat szerintem senki sem szereti, mert úgy nem láthatják a lány igazi arcát:D
2010. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem sminkelek szinte soha, csak ha buli van, mégis van barátom :)
2010. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát errefelé a fiuknak nemtetszem, mert nem sminkelem magam, itt mindenki agyon van festve, és mivel én nem, ezért ráadásul kreténnek is számítok...:(
2010. ápr. 11. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:

nem azt mondom, hogy menni kell a tömeg után.. de ha ennyire zavar, hogy Nem tetszel a fiuknak (bár nem hiszem hogy létezik ilyen hogy nem sminkeli magát ergo nem tetszik), egy kis szemceruza, spirál és meg van oldva...


ez nem káros, és talán fel is dobja az arcod:)

2010. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.A fiúk le se sz.rtak,aztán elkezdtem sminkelni és tádám kaptam pár bókot.De nem viszem túlzásba a sminkelést,amit mindig használok:szempillaspirál,korrektor,szájfény,esetleg még szemcerkát.Alapozót és szemhéjport inkább alkalmakkor használok:)


Szerintem ha kell korrektort használj,elfedi az apró bőrhibákat.A szempillaspirál kiemeli a pilláidat,a szájfény/ajakápoló meg jól néz ki.Sminkelsz is,de nem is viszed túlzásba és ezzel kb. kiemeled az arcod szép részeit.

15/L

2010. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 1,5-2 éve fekete szemceruzát használok. Újabban kiegészítem alapozóval, szemhéjtussal és szempillaspirállal, de nem keltek agyonsminkelt hatást. egyszerűen csak kicsi a szemem, és ezzel kiemelem, így nagyobbnak, kerekebbnek tűnik egy kicsit. :D

15/L

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a feketével kihúzott szem nem h nagyobbnak, egyenesen kisebbnek tűnik. ha fehérrel húzod akkor lesz optikailag nagyobb
2010. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Én is tudom, hallottam már, hogy a fekete optikailag összenyomja a szemet. Ezért ki is próbáltam egyszer, egyik szememet nem festettem ki, a másikat pedig igen (általában párhuzamosan haladok mindkettővel, ezért máskor nem látom a különbséget) és bizony az állításokkal ellentétben nagyobbnak tűnik a szemem. Talán amiatt, hogy alul és felül is a szemem vonalánál kicsit ívesebbre húzom a vonalat, és így kerekebbnek tűnik a szemem.

Mindenesetre nekem bevált. :D

2010. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!