Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfumot ajánlanátok,...

Milyen parfumot ajánlanátok, ami nem édes, inkább, , tisztaságillatú´´, hasonlít a Jill Sander - Pure-hoz?

Figyelt kérdés

Kb. 8éve el kezdtem használni az Escada - Into the blue parfumjét, erre megszuntették.. utánna jott a D&G La lune 18, és a 3as - ezt is megszuntették...

2évig tudtam használni a Gucci - Tuberose , ezt sem kapni már nálunk (Szlovákia)...

kb. fél éve megtaláltam a tokéletes illatot.. - Jill Sander : Pure ...

1 uveggel használtam el, már parfumeriakban sem kapni, neten is mindenhol ki van adva =(

Esetleg szerintetek melyik a tokéletes parfum?

már teljesen tanácstalan vagyok, mert akármelyiket el kezdem használni, félek, hogy meg szunnek gyártani



2016. jún. 14. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek női illatok?
2016. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, noi illatok
2016. jún. 14. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de a Jill Sander : Puret lehet kapni a notinon. Ha azóta rátaláltál, akkor bocsi, törölve...


[link]


Bár ez a magyar oldala, de nemzetközi, tehát szlovák is van minden bizonnyal.

2017. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!