Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fül lyukasztáshoz 18 éven...

Telihoold kérdése:

A fül lyukasztáshoz 18 éven alulinak kell szülői papír? Elég ha a szülő csak aláírja vagy elég ha a tesòm aki mar elmúlt 18 éves eljön velem?

Figyelt kérdés
2 lyukat szeretnék a jobb fülembe es 1et a balba porcba. Ehez szükségesek a fent emlitett engedélyek? Es adnak valami erzéstelenítőt vagy nem? A fülbevalót nekem kell vinni?
2016. jún. 20. 11:41
 1/1 anonim válasza:

Szülői papír biztosan nem kell, érzéstelenítőt sem szoktak adni, mert olyan kis mértékű a fájdalom, hogy semmi értelme nem lenne még beléd döfni egy érzéstelenítőt, ha úgyis érezned kell egy szúrást. Nekem ki van lyukasztva a fülem, de nyolc éves voltam, akkor természetesen ott volt az anyukám is. Szerintem attól függ, hogy kell-e szülő vagy felnőtt, hogy hány éves vagy. Mert ha pl.: 11 vagy és szeretnél egy fülbevalót a bal porcba, akkor gondolom kell, de ha már 16-17, akkor nem hiszem. (De azért a biztonság kedvéért én a tesómmal mennék a helyedben, mert sosem lehet tudni)

Fülbevalót biztosan nem kell vinni, mert ott kell kiválasztanod, hogy melyiket szeretnéd belövetni. Azok direkt úgy vannak kitalálva, hogy nem ilyen bizsu szarok, amik hamar elrozsdásodnak és akkor begyullad tőle a füled.


És zárásul még annyit, hogy valószínűleg minden nap ki kell venned és vissza kell tenned a fülbevalót, hogy le lehessen fertőtleníteni, mivel az még az első hónapban olyan, mint egy seb, ezért nem szabad elfertőződnie.


Remélem segítettem. :)


14L

2016. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!