Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A családi adókedvezményt...

A családi adókedvezményt tavaly már megigényeltem a pocaklakó után, mert elmúlt a 91. nap, leadtam igazolást, most jan-ban ismét kell orvosi papír róla?

Figyelt kérdés
Hiszen újra ki kell tölteni a papírt, kell-e igazolnom ismét, hogy a terhességem 91. napján túl vagyok?
2014. jan. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem a férjem veszi igénybe tavaly óta és idén ismét kellett kérnem papírt,hogy ismét igazoljuk a terhességet.
2014. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, kíváncsi vagyok, majd megkérdezem bent a munkahelyemen is, bár most olvastam a tájékoztatón, elvileg nem kell leadni az igazolást, de 5 évig meg kell őrizni....a munkahelyem pedig kérte tavaly a 91. nap után. Akkor most is van.... ???
2014. jan. 12. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, nem kell igazolást leadni. Tőlem nem is kérték. Amit kaptál 5 évig őrizd meg, hogy ha ellenőriznének, akkor meglegyen.
2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bizonyára tőlünk azért kértek,mert nem én veszem igénybe,mást nem tudok elképzelni,de ki kellett tölteni és bevinni.
2014. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy őrizzem meg 5 évig, ha tőlem elvette a munkahelyem?
2014. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlem is el akarta kérni, de tájékoztattam őket, hogy ennek nálam kell lennie, nem pedig náluk. Így megelégedtek egy másolattal :)
2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég baj az, hogy elvették. Nálunk is a férjem vette igénybe, mert gyesen voltam a nagyobbal. Kérték először, aztán szóltam nekik, hogy semmi közük hozzá, az igazolás nálam van. Elfogadták és mondták, h igazam van.
2014. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem is elvették, vagyis a férjemtől de mindegy mert egy helyen dolgozunk. Nálam a másolat van. De idén nem kérték,csak a nyomtatványt kellett kitölteni.
2014. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!