Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kivesszük az orrpiercinget...

Ha kivesszük az orrpiercinget (karika), akkor meddig marad ott a lyuk?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valakinél még évekig is ott a lyuk. És van akinél beforr. Mennyi idő alatt tűnik el a lyuk? Egyáltalán eltűnik? :D

2013. márc. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy halottam hogy olyan fél/1 nap (egyik barátnőmnek a szájánál fél nap alatt benőtt)
2013. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eltűnik egy nap alatt a lyuk, benő, de látszódni fog életed végéig :)
2013. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tűnik el a lyuk és nem forr össze, csak összeszűkül, de ha már egyszer egészségesre gyógyult akkor azon még 10 év múlva is át lehet tolni az ékszert ha kibírja az ember. próbáltam. :D igazából olyan mint a fülbevaló helye.
2013. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne higyj nekik!!!!!

1 óra alatt beforr annyira, hogy összeszard magad amikor vissza akarod tolni. 1 nap alatt szerintem már átdugni se tudod rajta.. Ja és nemis fog nagyon látszani. EZ CSAK AKKOR IGAZ, HA A SEPTUM-PIERCINGRE GONDOLTÁL... ha sima orrpiercing akkor igazak az előttem szólói vélemények

2013. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél óra...
2013. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy véletlen alvás közben kirántottam, és csak reggel vettem észre, de akkor már úgy összeszűkölt, hogy csak félig ment át rajta.. és hát.. nagyon fájt :S


Igazából ilyenkor az történik, hogy előbb a nyálkahártya forr be nagyon hamar (akár fél-1 óra), majd a bőr kívül. Nekem ezért volt, hogy még látszott a lyuk, de már belül összeforrt :)

2013. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt én is megerősíthetem, nagyon hamar beszűkül és nagyon fáj, ha éjszakai kirántás után akarod visszatolni :D
2013. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!