Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebayen ha rendelek egy rúzst,...

Ebayen ha rendelek egy rúzst, vagy bármilyen sminkterméket. Amihez az van írva, hogy original. (árban kb az eredeti fele, de nem párszáz) Mennyi az esélye, hogy valóban eredeti a termék?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés esélye van..összetevőkből is meg lehet tudni hogy eredeti vagy sem!
2016. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan rendelsz? Én rendeltem már a Dita von Teese MAC rúzs és Anastasia Beverly Hills-t is, az egyiket Angliából, a másikat azt hiszem, Olaszországból.


Nem volt odaírva, hogy original, legalábbis nekem nem tűnt fel, de kétség sem merült fel bennem, hogy nem eredeti. És 10 e felett volt az ára mindkettőnek.


Annyi volt feltüntetve, hogy BNIB (brand new in box).

2016. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ha kínából rendelsz kevés az esélye h eredetit kapsz..bár nem kizárt!De úgye az árából is észrevehető
2016. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!