Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna haj, zöld szem? Sürgős!

Barna haj, zöld szem? Sürgős!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nem igazán sminkelem magam (kényelmesebb a natúr arc, valamint az erős smink csak ront szerintem), zöld szemem és aranybarna hajam van elöl kevés szőkés tinccsel (természetes). A szülinapi bulimra szeretnék valami nem hétköznapi külsőt, de nem is túlpingáltat. Nincs túl sok időm kitalálni, és tanácstalan vagyok. Idő is kell tesztelni, stb. hogy minden szépen menjen élesben. Milyen sminket tegyek fel? Köszönöm a segítségeket!
2016. jún. 30. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg szemhejtus+szempillaspiral es valami nude ruzs? (Alapozo ha szukseges)

Vagy ha szeretned akkor valami nude arnyalatokbol allo szemhejpuder.

Pl:

[link]

De ha pinterestre beirod,hogy makeup vagy csak a googlebe,akkor kedved szerint nezelodhetsz:)

2016. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak bőhibáid érdemes korrektort vagy alapozót használni, a szem alatti karikákra én essence stay all day vagy catrice camuflage folyékony korrektort ajánlok, ezek a legjobbak, szempillaspirál az szerintem kötelező, ha nem akarsz sokat költeni, de mégis szép szempillákat szeretnél a Lovely Curling Pump Up szempillaspirált ajánlom, ha van kézügyességed szemhéjtust használni 3s szintén olcsó kategóriában keresgélsz, akkor tudom ajánlani a Lovely folyékony szemhéjtust, szemhéjpúderből pedig nagyon nagy a választék. Ha szeretnéd tartósabbá tenni szemsminked tudok ajánlani egy szemhéjalapot, az Artdeco szemhéjalapot és a Rdel youngot is nagyon dícsérik, a Rdel young valamivel olcsóbb. Ha szeretnéd a szemöldöködet is feltölteni, egy kicsit formálni, akkor én inkább port ajánlom, mint ceruzát, szerintem valamivel természetesebb, szemöldökporokból az Essence és Catrice porokat szeretem, illetve szeretik sokan. Így, hogy nem sminkeled magad egy kontúrozást annyira nem ajánlok be, de persze lehet próbálkozni. Rúzsokból essence vagy rimmel kate moss rúzsokat ajánlanék, a szín pedig már teljesen rajtad múlik. A kremmania.hu oldalon minden terméket megtalálsz, tudsz keresgélni és nagyon jó smink inspirációk is fent vannak, de találsz 1748948 tucat youtube videót is. Ha szeretnél a szemed színéhez sminkelni, akkor használj meleg színeket, az jól megy a hajadhoz is. Ha valami igazán feltűnőt szeretnél, akkor egy füstös smink tökéletes lehet, egyébként ha szeretnél a natúrabb vonalon maradni töltsd természetes hatásúra a szemöldököd, használj nude, visszafogott színű rúzst és nude szemhéjpúdert. Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megy a zöld! :)
2016. júl. 1. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem szőke hajam, és zöld szemem van, és a következő sminket szoktam elkészíteni, ha bulizni megyek.

Felviszek az arcomra egy vékony réteg alapozót (L'Oréal Infallible Matt illetve True Match alapozókat szoktam használni) egy beauty blenderrel vagy egy alapozóecsettel, és figyelek arra, hogy a nyak felé is eldolgozzam, hogy ne legyen maszkos. Ezután a szem alatti karikákra teszek egy folyékony korrektort (Catrice Liquid Camouflage-t ajánlom), amit egy ecsettel dolgozok el. A szem alatti korrektort egy átlátszó púderral szoktam fixálni (Rimmel Stay Matte vagy Catrice All Matt Plus), a T-zónámat általában nem szoktam, mert nekem úgy túl természetellenes a hatás. A szemöldököm hiányos részeit kitöltöm egy színben hozzáillő szemöldökceruzával (ez is Catrice-es), és egy szemöldökfésű segítségével kicsit eldolgozom. Az arcom almácskáira teszek egy kis pirosítót (Artdeco). A szememre van, hogy szemhéjpúdert használok, de egyrészt nyáron inkább hanyagolom, másrészt kezdő sminkelő vagy, gondolom nem akarsz 20 féle palettát meg szemhéjalapot venni most. Ilyenkor egy cicás tusvonalat húzok, ebből most egy folyékony Catrice-t használok, viszont kezdő vagy, így nem ajánlom a folyékony tusokat. Érdemesebb lenne beszerezned egy tégelyes, gélállagú tust (pl. a Maybelline tégelyes tusa jó minőségű, és még adnak hozzá egy tusecsetet is, szóval erre nem kell külön költened), vagy egy filces tust (ebből nem tudok jót ajánlani, két filces tusom volt, egy Catrice-es és egy Avonos, mindkettő sz*r volt, viszont a L'Oréal filces tusa elvileg jó). A cicás tust érdemes gyakorolnod, keress rá youtube-on, hogy milyen módszerrel a legegyszerűbb elsajátítanod, mondjuk én kb. 4 éve használok szemhéjtust, és még mindig szívok vele. :D Ezután szempillaspirált rakok fel(Bourjois Volume Glamour Ultra Curl, ha hosszú, dús, de egyenes pilláid vannak, mint nekem, akkor ez a legjobb szerintem). A számra mindig egy erősebb rúzst teszek, úgyhogy előtte használok szájkontúrceruzát, illetve át is satírozom vele, így sokkal pigmentáltabb és tartósabb lesz a végeredmény (egyébként az essence szájkontúrceruzáját használom, olcsó és jó is), majd erre jöhet a rúzs, ebből több márka van, olcsóbb is és drágább is, mivel kicsit rúzsfüggő vagyok, de drogériás viszonylatban ajánlom a Catrice rúzsait.

Természetesen sminkelés előtt mindig letisztítom az arcomat egy arclemosógéllel, illetve hidratálok, és mivel rúzst ilyenkor mindig használok (ráadásul többnyire matt vörös rúzsokat, amik különösen szárítanak), ezért mielőtt elkezdenék sminkelni, leradírozom az ajkaimat. Ehhez felesleges szerintem ajakradírt venned, egyszerűen keverj össze egy kis cukrot mézzel, majd dörgöld át vele az ajkaidat.

Remélem, segítettem a hozzászólásommal, ha bármi kérdésed van, akkor írj nyugodtan, és jó szórakozást! :)

2016. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segített :)
2016. júl. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!