Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok nekem olyan alapozókat...

Írnátok nekem olyan alapozókat, amik nem kerülnek egy vagyonba, de erős fedésük van (képesek elfedni a rosacea-t is)?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!

2016. júl. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Catrice All Matt plus 2500 Ft asszem' egy üveggel. Nekem voltak elég nagy sebek az arcomon azt eltudtam velük fedni szóval szerintem a rosacea-ra is jó :)
2016. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A catrice all matt plus tényleg nagyon jó.
2016. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
L'Oréal Infallible Matt, 4000 Ft körül van, és elég erős a fedése. A Catrice-t is próbáltam, viszont az nekem annyira nem jött be.
2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Holika Clearing Petit BB, jobban fed mint bármelyik alapozóm előtte. 1400 ft ebay-en.
2016. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A catrice azoknak jó, akiknek nem zsíros a bőre... Én kipróbáltam direkt a zsíros bőröm miatt, mert ajánlották és csak még több pattanásom lett tőle és apró kis miteszereket is okozott. Akkor már inkább az essence 16órás pattanástalanító habállagú alapozója kb 2000 forint, de lehet olcsóbb is vagy a Loreal true match ez 4200, de én tudom neked ajánlani, hogy előtte mielőtt alapozol használj zöld korrektort az alapozó után pedig, ha maradnak még problémás részek a catrice camouflage korrektorát használd. Sajnos problémás bőrre csak az alapozó nem elég és olcsóbb kategóriában csak közepes fedésű alapozót lehet venni. Azt tudom még tanácsolni, hogy gyógyszertárban nézd meg, mert ott is szoktak jók lenni :) Remélem tudtam segíteni.
2016. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vichy Dermablend, 5-6ezer ft, de fel evig eleg egy tubus, mert rizsszemnyi eleg belole, annyira pigmentalt. Korrektornak os ezt hasznalom.
2016. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!