Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Catrice milyen sminktermékne...

A Catrice milyen sminkterméknek számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem állatokon tesztelő, ár-minőség arányban kiváló márka.
2016. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatokon tényleg nem tesztel, ez nálam pluszpont. Minőségileg pedig ugyanúgy, mint más márkáknál, vannak termékek, amelyek nem túl jó minőségűek, pl. a Catrice szempillaspirálok, szemhéjtusok nekem eddig nem igazán jöttek be, ugyanakkor vannak kifejezetten jól sikerült termékeik is, pl. a folyékony korrektoruk kifejezetten jó, a szemöldökceruzájukat pedig már nem tudom, hányadszorra veszem újra. Amúgy viszonylag olcsó márka, szóval kezdőknek kísérletezgetésre tökéletes.
2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

A Catrice egy márka, aminek vannak jobb és kevésbé jobb termékei. Attól függően, mit veszel, vannak ár-érték arányban nagyon jó vagy épp nagyon gyenge termékei.


Szerintem az alapozói kritikán aluliak, de a szemöldök cuccai meg a korrektorok elég jók.

2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tesztelnek állatokon nálam is egy nagy előny, és a cuccaik se rosszak. Az alapozók terén tényleg nem jeleskednek, azt nem tőlük veszem, de a púdert, korrektort, szemöldökzselét, szempillaspirált (bár a Maybelline jobb, de tőlük elvből nem vásárolok) és tust is Catrice-t használok.
2016. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jok az alapozoi...nekem olyan van,es rengeteg markanal jobban. a szin skala viszont eleg gyer beloluk.
2016. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó. Én pont az alapozóját (all matt plus) szeretem, meg a rúzsait. A körömlakkjai viszont annyira nem jöttek be, nem tartósak. Szóval vannak jobb és kevésbé jó termékei de ár-érték arányban tök jó.
2016. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!