Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is megmondták 12 hetes...

Másnak is megmondták 12 hetes uh-n a baba nemét?

Figyelt kérdés

Ma voltam, és mutatta a doki a kis fütyijét, de mondta, hogy még azért ne bízzam el magam, majd 18 hetes már biztosabb lesz!

Azért örülök, mert az első babánk kislány és nagyon szeretnénk ha most kisfiúnk születne!:)

A lányomnál csak 18 hetesen mondták meg!

Volt valaki akinek megmondták 12 hetesen és még sem olyan nemű lett?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 4. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem azt mondták, hogy "mintha lenne a lába között valami", szóval úgy néz ki, fiú. Aztán a 16. héten kórházba kerültem, biztonság kedvéért megnézték a babót és azt mondták, "jól van a kislányunk". Jókora meglepetés volt!
2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél megmindták, a saját dokim mondta és az lett. (lány)


A másodiknál a dokim a 12. héten azt mondta, fogalma sincsen,de egy másik szonográfus nő lányt mondott. (fiú lett) /most bizonyosodtunk meg róla 2x is a 15. és a 16. héten.

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A 2 lányomat a 20.hêten tudtuk meg.Most a kisfiamat a saját dokim a 12.héten mondta de ugyan úgy hozzátette,még ne bizzak benne főleg nem olyan szupi a gépe.Rá 2 hétre a 4D is kis pasit mutatott és azóta is az :-)

31

2011. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 13. héten és a 17. héten lányt gondolt az orvos, a 20. héten egyértelmű fiú volt. Végül fiú lett.
2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, a kisebbik lányomaról a 13. héten mondta a doki, hogy lány. Az is lett.


Viszont a barátnőmnek talán a 16. héten is lányt mondtak, aztán mégis fiú lett.

2011. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 12. héten azt mondták valószínűleg fiú, a 19 .héten már biztosra mondták és azóta is.


39 hkm

2011. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de csak 4d-n mondtak meg, hogy fiu lesz, a doki nem tudta megmondani.
2011. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mind a három gyereknél, már a 12. héten megmondták, hogy fiúk.

Kettő már biztos, a harmadikat novemberre várjuk, de a 4D is fiúnak mutatja, így én 100%-ra veszem :)

2011. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 18. héten nem a saját dokim nézett uh-n, állítja, hogy lány, de majd ha legközelebb is annak lesz titulálva, akkor már elhiszem.
2011. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a 12 hetes uh-n mondta a doki, hogy úgy néz ki, minta ott lógna valami :) de ne éljem bele magam - ilyenkor még simán lehet, hogy csak a köldökzsinór úgy helyezkedik, hogy azt látja az uh-n fütyinek - szóval majd a 16 hetesen újra megnézzük :)

az első fiam nemét csak félidő után tudtuk meg, mert addig az uh-kon kis szégyenlős volt, mindig úgy helyezkedett, hogy ne lehessen látni :)

2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!