Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Highlightert keresek, nem...

Highlightert keresek, nem csillámosat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Főleg krémes/stiftes érdekelne,vagy vmi pigmentpor,ami nem csillámos,csak szép selymes fényű.:) Kb árat és márkát írjatok kérlek! kinek mi vált be,milyeneket próbáltattok? A Mac-tól láttam párat,amit nagyon dicsértek,de valami olcsóbb érdekelne jelenleg..:p :)
2016. júl. 20. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte az összes csillámos de ha keveset viszel fel belőle akkor halványabb és selymes fényű végeredményt kapsz. Én urban decay flushed palettarol hasznalom a highlightert ez nem annyira erős szerintem.
2016. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma mondjuk vettem az alverdètol egy rózsaszínes highlightert és alig csillámos , ajanlom! Ecsetes kiszerelésű.
2016. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hú,köszi tippeket!
2016. júl. 24. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen egyébként 900. Ft az alverde highlighter elég jó az ára. És üde arcbőr az eredmény és semmi fénylő bohóc hatas.
2016. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a h&m-ben vettem 1500 forintért egy kis higlighter palettát, de elég kevés is elég belőle egy használatnál.
2016. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!