Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a napi...

Mit gondoltok erről a napi sminkről?

Figyelt kérdés

- korrektor szem alá és orra

- pici púder

- bronzosító

- ezüst fényű highlighter

- szőlőzsír + barna színű szájkontúrceruza

- szemöldökceruza

- szemöldökzselé

- szemhéjtus

- barna szemhéjpúder

- fehér szemceruza

- szempillaspirál


Hány évesen használhatná ezt egy nő napi rendszerességgel?:)

Véleményem szerint egyáltalán nem káros a bőrre mivel alapozó nem szerepel a listán.


2016. júl. 21. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Off: Az alapozó nem káros, hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Ön: Szerintem 19-20 éves kortól már nyugodtan lehet ennyi sminket használni. Viszont azt nem értem hogy minek akarsz szájkonturceruzát használni, ha nem fested ki a szád.

2016. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak az alapozó káros a bőrre... Szerintem ez túl sok, mindennapra pláne és senkinek nem ajánlok ennyit, semennyi kortól.
2016. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napi rendszerességgel alapozok, nem káros.
2016. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

17-18 évesen szerintem már viselhető.

DE! Könyörgöm, minek a barna szájkontúrceruza!? Azonnal felejtsd el, szájceruzát csak rúzshoz hasznunk, olyat, ami megegyezik az ajak színével.

2016. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szájkontúrceruzát rúzs alá használunk, olyat, ami megegyezik a rúzs színével. Vagy magában. És az egész ajkat beszínezzük vele.
2016. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, bocsánat, rosszul írtam. A ceruza színének a rúzs színével kell megegyezni, figyelmetlen volta. :D
2016. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek ennyi smink ?! Aki szép az természetesen is szép, sztem elég a szemet kihangsúlyozni és annyi :D
2016. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sokan használnak szájkontúrceruzát rúzs helyett, mert tartós, és szép színe van annak is.

szerintem gimnázium után már nem fura, ha ennyi sminket használ valaki.

az alapozó pedig nem káros. az a káros ha nap végén nem mosod le a sminked, és abban alszol, másnap újra rákensz stb.

2016. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit sok, én nem szoktam ennyi mindent felrakni, mégis jó :)

ettől függetlenül ha akarod használd, mert nem sok, csak mindennapi használatra sztem felesleges

(amiket ezekből én szoktam amiket leírtál: korrektor max egy-két helyre, szájkontúrceruza, szemhéjtus/szemceruza, spirált csak néha)

2016. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajotok.


Ha ehhez hozzáadod az alapozót, az egy minimál smink. Amit aki ügyes, úgy visz fel, hogy nem is látod, hogy van rajta smink.


Szerintem az fura, amikor csupasz arcon itt-ott egy-egy korrektor foltocska van. Bájos.

2016. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!