Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Ti mit gondoltok a...

Fiúk! Ti mit gondoltok a lányokról és a sminkről?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy ha egy lány pl nem sminkeli magát, akkor az éretlen és kislányos, vagy inkább természetes, és nem plázacica vagy kisk*rva? Vagy ha egy lány sminkeli magát akkor szerintetek szép, és azért egy lány azért mégiscsak sminkelje magát? Vagy elvárjátok a lányoktól, hogy sminkelje magát,de csak minimális szinte és úgy hogy természetesen hasson? Na, értitek, hogy mit gondoltok, a lányok és a smink kapcsolatáról? :)

15/L


2011. aug. 30. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Én utálom, ha sminkelik magukat.

17/f

2011. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

látom, nem kaptál értelmes válasz(oka)t..

szerintem a fiúknak semmi bajuk nincs az enyhe sminkkel, csak nem szabad túlzásba vinnünk...

és szerintem ma már nincs is olyan lány, aki ne sminkelné magát... mármint az ápolt és igényes kategóriában.

én is csak keveset sminkelek suliba, hétköznapokon, a szememet. tedd ezt te is! (ne legyen feltűnő, és akkor természetesnek fog hatni!;)) 15/l

2011. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Szóval szerinted nem értelmes az, aki nem olyan választ ad, ami szerinted helyes. Ebből világosan látszik, hogy egy egoista kis ribanc vagy.
2011. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
köszi, de nem vagyok ribanc...
2011. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Mást mutattál magadról...
2011. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

én lány vagyok, de azért válaszolnék:

szerintem az az igaz, hogy egy lány smink nélkül is lehet szép, igényes és ápolt. Viszont a természetes sminkkel is csak lehet hogy javít a helyzetén, de tud sminkelni.. de ha nem, akkor inkább legyen smink nélkül... viszont tényleg, sminnkelés nélkül is lehet ÁPOLT, IGÉNYES (mint hogy ezt valaki itt kétségbe vonta) és szép egy lány...

2011. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hé emberek.. mitől ribanc az aki egy kicsit sminkeli magát? az a 17 éves fiú aki azt a lányt leribancozta leállhat szépen. attól h még utálod ha egy csaj sminkeli magát, nem azt jelenti hogy aki sminkeli magát az egy k*baszott nagy ribanc.

am én is sminkelem néha a szemem

15/L

2011. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Inkább 2 kg smink, mint smink nélkül. De most komolyan. Ha valaki tud javítani az arcán, akkor tegye, és ne reklámozza a természetességét, hanem tegyen érte, hogy szebb legyen. Félre értés ne essék; nem szoktam magam sminkelni. Nem is tudok, egy egyenes vonalat nem tudok tussal húzni, de egyszerűen nincs is rá szükségem.
2011. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok, és nekem az a tapasztalatom, hogy csomószor pl fel sem tűnt a fiúnak, akivel ismerkedtem, hogy ki vagyok festve, vagy sem, csak amikor smink nélkül voltam, annyit mondott hogy olyan kicsit most mintha más lenne az arcom. illetve a mostani barátom néha meg is dicséri, hogy jól áll, jó lett, stb, tehát nem zavarja egyáltalán. ha esetleg erősebben festem ki magam, akkor ledöbben, de nem kezd el fintorogni rá.(:
2011. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
kell a lányoknak a smink
2011. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!