Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mi mindent használtok a...

Ti mi mindent használtok a mindennapi sminketekhez?

Figyelt kérdés
Márkát, és kort is írjatok légy szíves! ^^ kíváncsi vagyok, ti hogyan sminkeltek :) :D

2016. júl. 30. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Semmit, egyszerűen nem sminkelem magam minden nap, nem látom értelmét. Plusz káros is az arcra.


Néha napján felteszek egy kis szempillaspirált, púdert (miss sporty), szemceruzát, és fehér szemhéj festéket.


26 N

2016. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Arcmosás, hidratáló és napfényvédő után:


- MAC Timecheck Lotion primer

- MAC Waterweight alapozó (ecsettel viszem fel)

- Catrice Liquid Camouflage korrektor (beauty blender-rel dolgozom el)

- Bobbi Brown Pot Rouge pirosító (kézzel)

- Catrice Absolute Matt szemhéjpúder paletta: ebből az egyik színt szemöldökre használom, egy másikkal pedig ecsettel vékony vonalat húzók az alsó szempillatövembe

- felső szempillatövbe tusvonal: itt a márka változó, mivel csak tusfilcet tudok megbízhatóan használni, az pedig hamar beszárad, valami olcsóbbat nézek, ami épp van, Essence, Miss Sporty

- Maybelline Falsies Push Up Drama szempillaspirál

- Bobbi Brown Sheer Finish púder

- MAC Fix+ sminkfixáló


27/L

2016. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

alapozó (ez néha kimarad, ha sietek) - Bourjois

korrektor - szem alá maybelline, ha van bőrhibám, arra Catrice

púder - rimmel

szemöldök - Catrice+Loreal

highlighter theBalm

2016. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fizikiwi ***** válasza:
0%

Habár nem sminkelek, de leírom hogy mit képzelek el:

Alapozó: nyx alapozó stick (elég jó, úgy hallottam)

Púder a fixáláshoz

Nude szákfény vagy rúzs

Esetleg bronzosító

Fehér szemceruza

2016. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fizikiwi ***** válasza:
0%
Amúgy 12 éves vagyok
2016. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, a számat kihagytam. :)

MAC szájceruza + rúzs vagy Clinique Chubby Stick

2016. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

la roche posay effeclar duo arckrém,nivea after shave balzsam primerként.

yves rocher alapozó, catrice púder, szem alá változó milyen korrektort, most éppen catricet vagy astort használok.

astor szemhéjtus, loreal million lashes szempillaspirál a felső szempillákra, alulra lovely curling pump up. szemöldökömre rimmel és essence ceruzát használok.

végül valamilyen rúzs (ez változó milyen... most épp egy maxfactor a kedvencem.) és essence szájceruza.

2016. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Catrice alapozó

Anastasia beverly hills szemöldök zselé

Anastasia beverly hills kontúr paletta

Bourjois pirositó

Maybelline tus(zselés)

Catrice szempillaspirál

Mac/nyx/catrice nude ruzs

2016. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és 17 éves vagyok
2016. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

- essence my skin cooling eye roll-on a sötét karikák ellen


- ha nagyon ráérek, Makeup Academy matte perfect primer


- pupa like a doll alapozó - kézzel eldolgozom


- korrektor: Maybelline fit me, Misslyn (ez azegyetlen ami elég világos ahhoz hogy a szemem alatt highlightnak használjam, másra nem is szoktam), Bourjois healthy mix vagy Catrice camouflage


- Astor perfect stay 24h púderalapozó vay Essence translucent púder


- essence make me brow szemöldökspirál


- Manhattan eyemazing eyeshadow cream (nagyon világos, fényes rózsaszínes krém szemhéjfesték, ultrahosszantartó)


- külső részén mélyítem a szemhéjat az essence mono szemhéjpúderek közül a 21-es árnyalattal (mély bordós, lilás szín) vagy a barna essence smokey eyes paletta sötétbarnájával, eldolgozom


- pupa Vamp! professional liner vízálló tus (tényleg kenődésmentes, izzadtságálló, vízálló, életálló, imádom)


- spirált általában kihagyom mert eleve nagy szempilláim vannak, de ha mégis akkor valami random essence spirál


-essence pirosító


- rúzs, na abból minden van, ezeket szoktam váltogatni: essence (2 "fényes" nude, egy barackosabb és egy rózsaszínesebb, meg egy matt piros), lovely (gél állagú liptint, sötétebb pink) Astor (matt barackos nude és matt sötét lilás bogyószín), catrice (lilás bogyó és málnaszín, mindkettő matt), p2 (német márka, matt "ajakkrém, sötét téglavörös) és pupa (piros és mélybordó, mindkettő matt)


soknak tűnik de egyrészt 10-12 perc alatt kész vagyok vele, másrészt semmiből nem használok sokat 18L

2016. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!