Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szép septum piercinget Budapes...

Szép septum piercinget Budapesten vagy kornyékén melyik uzletben lehet kapni?!

Figyelt kérdés

14 gauge vastagságú, nagyobb méretu, feltuno, koves, septum piercinget keresek ( patkót vagy septum clickert) .

Elore is koszi a válaszokat!



2016. aug. 19. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy írtad is: apacs

Illetve van még pár ékszerüzlet, ahol árulnak (pl.: cserépváros, claire...stb.), de inkább golyózáras karikákat. Patkóból a köves ritka, clickert meg csak testékszeres boltokban szokás árusítani.

Nézz be egy-két testékszerezőhöz is, hátha nála akad valami szép példány. Ha se apacsban, se ott nem találsz, akkor talán inkább érdemesebb rendelni crazyfactoryról, vagy más, hasonló oldalról ;)

De FB csoportok is vannak, ahol szokott lenni clicker eladó, esetleg még azt tudom ajánlani.

2016. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a gyors választ!:)) Megnèzem akkor az apacsban, meg a west end tattoo-ban, meg esetleg még a koki terminálban a piercingesnél ( ezekbe konnyen eljutok vonattal is) . Remélem valamelyikben találok!
2016. aug. 20. 09:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem is hallottam a crazyfactory-ról és most korulnéztem rajta és nagyon jó dolgok vannak! :)) Am. hogy kell ott fizetni?! Normál utalással vagy paypal-lal?!
2016. aug. 20. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Crazyfactoryról lehet paypal-al, átutalással vagy online felületen Mastercarddal is fizetni.

Van szállítási költség is, de ha jól emlékszek 6 vagy 8 ezer forint feletti rendelésnél nincs. Így célszerű több dolgot rendelni egyszerre.

Én paypalozok, nálam az egyszerűbb, de akinek nincs paypal számlája, felesleges külön csinálnia ;)

2016. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is van paypal-om, mert sokat szoktam kulfoldrol is rendelni. Az tok jó, hogy 6-8 ezer felett nincs szállítási koltsèg, mert úgyis tobbet szeretnèk rendelni (legszívesebben a fél oldalt megvenném/persze, ha lenne rá pénzem/)! Nagyon szépen koszonom még egyszer a segítségedet:))
2016. aug. 21. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok vele, csak pénz kérdése minden :D

Szívesen ;)

2016. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!