Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen szerintetek szempill...

12 évesen szerintetek szempillaspirálozhatok?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék és a téma is nagyon érdekel csak nem ciki vagy valami?

2016. szept. 3. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még kicsit korai, várj vele egy-két évet :) Én annyi idősen (nem volt az olyan rég, négy éve) még nem sok sminket láttam osztálytársaimon, vagy ha igen, barátnőimmel együtt voltunk kialadva (ma már ezt túlzásnak tartom, sokakat szimplán nem érdekelt.)

Ha nagyon szeretnél, beszéld me anyukáddal és otthon időnként használd, esetleg kérd meg, hogy mutassa meg neked :) Bár a szempillaspirál nem egy ördöngős dolog.

Persze ez csak az én véleményem. Most vagy mindenki más 100% ellene lesz, vagy maximálisan mellette, lutri, mikor mit mond a gyk-s többség.

2016. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*kiakadva, ill. meg. Bocsi a helyesírásért.
2016. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. szept. 3. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én hetedik második félévében kezdtem és majdnem mindegyik osztálytársam használt. Ekkor voltam 13 éves. Szóval ha hatodikos vagy akkor még ne de jövőre simán
2016. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
várj még vele..
2016. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, hatodikos vagyok
2016. szept. 4. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele egy kicsit, ha nagyon szeretnéd, akkor max. alkalmakra tegyél fel egy kicsit, iskolába még ne.
2016. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, én is 6. osztályban kezdtem de most sem használok többet.:) 16/l
2016. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia.èn nemsokára tizenhárom èves leszek,èn nem használok,nem is akarok,ès nen is engedik nekem...csak kivèteles alkalmakra.pl.mikor majd ovs festre megyek,akkir lehet,de egyèbkènt nem.de ha te szeretnèl,akkor anyukáddal beszèld meg.remèlem tudtam segíteni
2016. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan használj... Nem alapozot kensz a fejedre hanem szempillaspiralt es mi bajod lehetne?? Csak szebb leszel tole en 11 eves koromtol hasznalok napi szinten 13 eves korom ota...anyamat soha nem kerdeztem meg rola eszre sem vette egy ideig es amikor eszre vette akkor azt mondta h jol all...ez csak szempilla spiral.. Es ez a dok hulye valasz h varj meg egy evet..egy ev mulva mar erettebb?! felnottesebb leszel?!? Ez marhasag...ha neked tetszik hasznalj nyugodtan...sot a te korodban a legtobb lany haromszor ennyi sminket hasznal legalabb is a pestiek szo legyel batrabb es be itt kerdezd az embereket mert itt mindenki begyepesedett...
2016. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!