Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó minőségű BB krémet? NEM alapozót!

Figyelt kérdés
Kicsit zsírosabb, de inkább kombináltnak mondanám a bőrömet ezert is vettem meg a Garnier BB krémét viszont a lebarnult nyári arcszínemhez így is a legvilágosabb árnyalat kellett választanom. Tudtok mondani hasonlót ami jó minőségű és van belőle világosabb árnyalat? Esetleg színkódot ha tudtok nyugodtan írhattok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 17. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a Maybelline BB krémet használom, nekem is zsirosabb a bőröm,de nekem tökéletesen bevállt és ezután még púderrel fikszálom és kész is.Szerintem jól fed és nagyon természetes hatást érek el vele, senki se látja, hogy van valami rajtam, csak azt,hogy szép sima az arcom.


[link]

2016. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne drogériás "bb" krémmel kísérletezz, nézd meg a bbkrem.hu-t, van egy szuper táblázatuk is, hogy milyen bőrre mit ajánlanak. Ezek az igazi bb krémek, nem a drogériás márkák színezett kencéi. Az áruk borsosabb, de sokáig elég egy tubus, és tényleg nagyon jók. Sok koreai márkából vannak kifejezetten világos árnyalatok (amit én eddig próbáltam, Skin79, HOlika Holika, Missha)
2016. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!