Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet ilyenkor reklamálni? Ez...

Lehet ilyenkor reklamálni? Ez már tényleg elég gáz eset.

Figyelt kérdés

Az Apacsban vettem ékszereket, ugyebár a legtöbb helyen nem cserélnek piercinget higiéniai okokból. Vettem pici köves pont fülbevalót. Kiesett a kő, gondoltam jólvan, kis tétel, veszek újat, úgyse cserélnék. Mire váltottam egy más fajtára, ott tartok hogy van 4 amiben van kő és 6(!!!) amiben nincs.

Ezután vettem 2 orr piercinget, az egyiket nem hordtam, a másikból 2 nap után kiesett a kő. Erre is azt mondtam jó, már hordtam, 500 forint.

Viszont a mai kiakasztott. Újabb 2 piercing, az egyiket kivettem a zacskóból, a kövén egyet pöccintettem körömmel és repült belőle a kő, kb 2 órája vettem, fel se próbáltam és már tönkrement, ez azért kicsit már gáz, a másikat feszegetem és megmarad benne a kő.

Ha holnap visszavinném (ma akartam de késő van és vihar így a szüleim nem akarják hogy utazgassak) lehet reklamálni hogy kb a szentlélek tartja a piercingben a követ? Blokk természetesen megvan a legutóbbiról, a többi nem is érdekel ilyen szempontból mert azt hordtam így elvileg nem cserélhető. Vagy én vagyok a hülye hogy nem csinálok részletes minőség ellenőrzést a boltban? Lehet aztán meg kifizettetik mondván tönkretettem az árut....

Azért viszem az eddigi gyűjteményt,a fülit inkább azért hogy szóljak hogy egy rakás hibásat küldenek nekik, nem orr alá dörgölni, gondolom más sem örülne ha ilyet kapna.

Meg persze viszek pénzt ha azt mondják kapjam be és vegyek újat de ott már jól meg fogom nézni tatja-e a ragasztó.


2016. szept. 17. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De ha ennyire könnyen kijött belőle, akkor miért nem vetted észre, amikor megvetted?

Egyébként vidd vissza.

És ha már ennyiszer pórul jártál ott, akkor minek vásárolsz még mindig ott???

Ha problémáznak, akkor kérd a vásárlók könyvét és közöld, hogy megkeresed a fogyasztóvédelmi hatóságot és a békéltető testületet.

2016. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az egész városban nem tudok boltot ahol kapni normális piercinget (kivéve a claire's-t ahol kb 3-4szeres áron vannak). Netről meg nem éri meg, 3 havonta kell egy 500 forintos ékszer ami posta miatt 3x annyi.

A boltban tapiztam de eszembe se jutott hogy kieshetne belőle ennyire könnyen, a fura hogy a másikból nem, lehet a foglalatuk más, holnap viszek ékszernagyítót és megnézem közelebbről.

2016. szept. 17. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem éri meg "olcsó" helyen vásárolni, nromál minöséget nem várhatsz tölük.
2016. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebayről szoktam rendelni, olcsó és még egy kő sem esett ki. Pedig sokat rendeltem, magamnak is, tesómnak is.
2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!