Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik karórát viselnek?

Figyelt kérdés
Számotokra milyen benyomást kell, akin óra van?
2016. nov. 14. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. van karórája

2. ha megkérdezi tőle egy színes egyéniség, mennyi az idő, nem a telefonját nézi meg. ( Általában karóra esetén nem is olyan fontos, hogy pontos-e)

3. mert nekem is van, és már akkor is volt, amikor nem volt okostelefon

2016. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolok, hogy biztos tudni akarják az időt.

Ha valami extrém csicsás az óra, akkor meg arra, hogy divatból IS.

2016. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel azért van órám, mert az osztályteremben nincs óra, a telefont ki kell kapcsolni, így nem tudnám mennyi az idő. Meg a buszon pl. nagyon nem szeretem előhalászni a telefont.
2016. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én őszintén leszarom, h kin van óra és kin nincs. Most ha belegondolok, közeli ismerőseimről sem tudom megmondani, h hordanak-e karórát. Én azért hordok, mert tetszenek és hogy ne kelljen mindig előkotornom a telefonom, ha tudni akarom, mennyi az idő.
2016. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már gyerekkorom óta hordok órát, ha nem lenne rajtam, hiányozna (bár az enyém gyakorlatilag karkötőként is funkcionál). És teljesen meglepő módon azért viselem, mert tudni akarom, mennyi az idő, és így a legegyszerűbb.

Egyébként nem szoktam figyelni, kin milyen óra van. Mások szokták megcsodálni az enyémet.

2016. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy rendes ember.


És, hogy ha a jobb kezén van, akkor, hogy balkezes.

2016. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért tettem csak fel a kérdést, mert régebben olvastam, hogy általában az intelligens emberek viselnek és ez érdekelt volna, hogy más is olvasott-e ilyet.
2016. dec. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!