Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik a testük legalább 80%át tetováltatják? Legtöbbször nem adok az emberek véleményére de most kíváncsi vagyok, hogy nektek mi az első gondolat ami először az eszetekbe jut ha megláttok egy nagyon tetovált embert.

Figyelt kérdés
Én is ezt tervezem és minden eddigi tetoválásomnak is komoly jelentése van, úgymond önkifejezés miatt. Személy szerint én ezt úgy fogom fel, hogy embertől függ, hogy ki hogyan fejezi ki önmagát, az érzéseit, emlékeit, stb.

2014. okt. 5. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Akihez illik, azon bármennyi jól mutat, mert összhangban van vele.

Akihez nem illik, azon 1 db is hülyén fog kinézni.

(Általában a tetovált emberek nagyon kis részéhez illik valóban a tetoválást, kb. 10%, a többieken látszik, hogy csak úgy csináltattak valamit, mert divat, mert xy-nak is van, mert jó buli, mert ...)

2014. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem tetszett, ilyen körökben is "mozgok" de mostanra bánat-bánattalan tetováltat mert ő mekkora gengszter, meg milyen f..za gyerek miközben csak egy id.óta divatot hajszol... Mindenki ezzel a dumával jön mint Te, persze nem kérdőjelezlek meg, kivétel erősíti a szabályt, de sajnos ez az általánosság.... Ha annyira kiszeretnéd magad fejezni, kicsit különlegesebb dologban gondolkozz és akkor nem egy leszel a száz közül akik így "fejezik ki magukat".

U.I: Utcán ha ránézek vkire aki agyonra kivan varrva akár már csak a keze vagy bármije, kapásból megmondom hogy egy kis divatmaki e vagy tényleg állnak dolgok a tetoválás mögött... Évekig nem véletlen viseltek tetoválásokat egy-két "típusú" ember hogy úgy mondjam...



Nem fikadélutánt szerettem volna tartani, csak leírtam a véleményem, nem feltétlen kell magadra venni.

2014. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*emberek
2014. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, engem nem zavar a tetoválás.
2014. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy nőn van az ocsmány.Iszonyatosan elcsúfítja.És ezt nem (csak) én állítom hanem az összes többi férfi ismerősöm is.(kivéve a tetoválómesterek ugye ;)Férfiban nem zavar annyira de szerintem abszolúte egészségtelen és a sima meztelen bőr látványa sokkal esztétikusabb....
2014. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:
72%

Tetoválóként abszolút elfogadom, mi más lenne a véleményem :)

Nekem az szokott eszembe jutni, hogy egyrészt nincs megállás (80%-nál sem), másrészt ebből adódóan is milyen "rossz", ha már elfogy a vászon... :D

2014. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!