Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kylie Lip Kit alternatíva?

Kylie Lip Kit alternatíva?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon megtetszett ez a típusú ajakfestési mód.

Pénzem lenne rá, de annak a szánalmas libának nem vagyok hajlandó adózni, a replikák minőségében pedig nem bízom.

Tudtok valami hasonló rúzst + kontúrceruzát (esetleg szettben) ajánlani?

Sleek folyékony rúzst már próbáltam, mert sokan ajánlották, megrendeltem két világos színt. A tartósságával semmi bajom, viszont legalább 2-3 árnyalattal sötétebbre szárad, mint az üvegben.

Így a világos bőrömmel akár vámpírnak is kinézhetek, amikor ezeket hordom.

Az Essence, Catrice márkák nálam nem játszanak, eddig nekem nem túlságosan váltak be, és egyébként is alsókategóriások.

Tehát valaki tud ajánlani egy megbízható, kifogástalan minőségű lip kithez hasonló terméket?



2016. nov. 16. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyx nem rossz
2016. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aden és a mac is jó.
2016. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a the balm folyékony rúzsait szeretem.
2016. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szettben van de a Mac szájceruzái nagyon jók. És van náluk folyékony ruzs is. Nude szinek is. Én viszont folyékony ruzs helyett jobban szeretem a Mac sima rúzsai közul a matt finisűeket mert nem száritanak és ugyanolyan matt a végeredmény.


Olcsóbb alternativa a Nyx. Most nyilt uzlet az Alleeban. Sok fajta folyekony ruzsuk és szájcerkájuk van igaz ezek sem szettben vannak.

2016. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Colourpop, bár ezt is csak netről lehet rendelni de ha rákeresel az árnyalatra van rengeteg swatch úgyhogy nem nagyon lehet melléfogni. Egyébként ez a cég gyártja a Kylie rúzsait is, úgyhogy minőségileg és textúrában ugyanazok és még olcsóbbak is. Rengeteg árnyalatuk van, biztos találsz hasonlót amit keresel.
2016. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenki kapott tőlem egy like-ot!

Azóta már 6 db theBalm rúzs boldog tulajdonosa vagyok.

Maximálisan meg vagyok elégedve mindegyikkel.

Ugyanaz a szín,mint ami a csomagoláson jelezve van, egyáltalán nem szárítja az ajkakat, nem morzsolódik le és hihetetlenül finom mentolos ízük van.

Még szemezek az Aden és a MAC rúzsaival,de szerintem megtaláltam azt,amit kerestem. :)

2016. nov. 27. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is azt szeretném megrendelni majd karácsonyra! Ezek szerint tényleg megéri? Eléggé tartós?
2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!