Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell jól megcsinálni...

Shofia kérdése:

Hogyan kell jól megcsinálni egy szemöldököt nőnek? Milyen eszközökkel?

Figyelt kérdés
Itt a smink részére gondolok. tehát milyen ecset kell hozzá, milyen sminkek, stb.

2016. nov. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A természet már megtette amit kell, amikor megszülettél kiscica, hagyd úgy.
2016. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hagyd úgy cicamicácska, összenőve, kikopott részekkel. Zolicicus jobban tudja.
2016. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem az, hogy milyen típusú terméket használsz ( ceruza, gél, spirál, por) az attól függ, hogy kinek mi válik be leginkább, illetve mennyire hiányos a szemöldököd. Én speciel az Anastasia Beverly hills-es szemöldök ceruzákat imádom, de mondjuk, kicsit húzósak az áruk, és netről tudod megrendelni, de ha mindennap használja az ember, akkor szerintem teljesen megéri. De a Catrice-nek( Rossman ) is teljesen jó a szemöldök ceruzájuk. Ha géleset szeretnél, akkor pedig mindenképpen egy ferde ecsetet kell hozzá beszerezni, ami szemöldök festésre van gyártva. MAC-nek van eléggé jó és strapabíró. Gél állagúból én szintén ABH-t javasolok, de tesztelgetni kell:)
2016. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Essence barna szemöldökceruzáját szeretem nagyon.
2016. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csajszibarck18 válasza:
Nézzél sok smink videókat!
2016. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Catrice szemöldökceruzát, és Essence színezett szemöldökzselét használok az enyémre. Először megfésülöm a szemöldökceruza végén lévő fésűvel a szálakat, aztán szemöldökceruzával meghúzom alul a vonalát, aztán a szőrszálak növekedésével azonos irányban kitöltöm, az "arch"-on és a végén kicsit javítok, mert ott nekem eléggé hiányos, aztán szemöldökzselével átfésülöm az egészet, hogy szálasabb, természetesebb hatása legyen, illetve hogy rögzítse a szemöldökszálakat.
2016. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beismerem én egy szemkontúr ecsetet használok és vörösesbarna szemhéjpúdert (vörösre van festve a hajam) mert ha nincs szedve akkor is ritkás szóval csak belehúzok hogy dúsabbnak tűnjön.

Amúgy azt írják természetesebbnek hat ha egy picit világosabb ceruzát/port használsz mint az eredeti színe.

2016. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!