Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent/jelképez az ilyen...

Mit jelent/jelképez az ilyen karkötő? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mit jelképezhet,jelenthet az ilyen karkötő? Egyáltalán miből van és hogy rakják fel?


2010. máj. 1. 17:36
1 2
 11/20 anonim válasza:

Amúgy jelen valamit...

Ezek ilyen szex karkötők...

Angliában terjed el !

Olvastam róla egy cikket és abban azvolt h minden szín mást jelent és az angliai csajok azt csinálják hogy felvesznek különböző jelentésűeket és ha azt letépi róla a fiú akkor muszáj neki megtenni vagy kiröhögik...

Nekem is volt ilyen nagyon szerettem ...

Csak véletlen elárultam h szex karkötők és a fiúk letépkedték :D

Amúgy a fekete a szexet jelenti a zöld az ölelés a piros az smárolás a sárga a nyak harapdálás és így tovább :D

2010. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen xD
2010. máj. 30. 17:04
 13/20 anonim válasza:
Előzők válaszai alapján: például a mostani Bravo újságban ilyet adnak ajándékban. 3x2 darab, 3 különböző színben.
2010. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

szia. nekem is van ilyen karkötőm . feketébe és rózsaszínbe imádom hordani őket. És nekem is valamelyik nap mondták h vmelyik azt jelenti ,hogy anális,orális szex ...stb.

Engem ez nem igazán rémített meg h mit jelent gondoljon mindenki azt amit akar én nekem tetszik és azért viselem. ;)

különben pedig úgy kell felrakni őket ,hogy fogsz 2 db-ot és ellenkező irányba egymásba helyezed őket, ezután pedig mind a kettőnek kihúzod a végét, és ennyi.

2011. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bijou Bridget : 100ft/db

Retro Jeans: 1000 ft de jobb minőségű és tartósabb:D


nekem is ilyen fekete zöld van..:D

2011. aug. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
sziasztok em ciki ha ilyet pl fiú is hrd mert már fiún is láttam és én is szeretnék nem ciki ?
2011. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nem ciki ha srácnak is van ilyen?
2011. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
nem ciki ha srácnak is van ilyen ????
2011. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nem nem az én is kérdeztem mástól
2011. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Light9121 válasza:
Nekem is van rengeteg szinben :) Fekete kék narancs zöld citromsárga. Angliába hordak sokat ilyen karkötőket az emberek köztük sok fiú is :) Ilyen van Avril Lavigne is meg már Pinken is láttam a don't let me give me klipjében.
2013. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!